Osiguranje - predugovorna informacija Zahtev za naknadu štete - nezgoda Osiguranje - tabela invaliditeta Posebni uslovi za osiguranje učenika Opšti uslovi za osiguranje lica Raspored učenika prvih razreda po odeljenjima Prijava za polaganje prijemnog ispita za specijalizovana odeljenja (računarsko, sportsko...) Potvrda o ostvarenim sportskim rezultatima Individualno praćenje postignuća učenika Gimnazijska jezička razglednica Raspored zvonjenja Pravilna upotreba zaštitnih maski (LINK) Preporuke za prevenciju COVID19 Preporuke za decu - COVID19 Simptomi COVID19 Kontakti instituta, zavoda za javno zdravlje,škole Uputstvo o merama zaštite Prijava za upis učenika u srednju školu Izborni paketi za prvi razred Primeri dozvoljenih kalkulatora za prijemni ispit Sportsko odeljenje u Užičkoj gimnaziji Obaveštenje za učenika o učenju na daljinu Enjoy the Journey Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU




Direktor:
Biljana Grujičić

Pedagog:
Emilija Stanković

Psiholog:
Dragana Radović

Srpski jezik i književnost:
Ljiljana Smiljanić
Gordana Danilović
Ružica Marjanović
Mirjana Blagojević
Hadži Bojana Jovanović
Milena Stričić
Irina Gudurić
Dušica Vitorović

Engleski jezik:
Nevenka Demirović
Svetlana Gavrilović
Brankica Skorković
Jelena Ćorović
Danka Kovačević
Svetlana Stojanović

Ruski jezik:
Branka Vukić

Nemački jezik:
Isidora Šiljak

Francuski jezik:
Dobrina Pejović
Đurđca Sudziloviski
Jelena Ajdačić

Latinski jezik:
Jelena Ristović

Italijanski jezik:
Bojana Broćić

Španski jezik:
Milena Milenković
Ninoslava Jovanović

Fizičko vaspitanje:
Vukadin Simović
Svetlana Knežević
Ljubiša Vranešević
Jovana Jokić
Aleksandar Peković
Vukašin Tarabić

Muzička kultura:
Zoran Župić

Likovna kultura:
Biljana Spalović
Dragan Vićentić
Biljana Milojević

Istorija:
Dušica Ilić
Svetlana Milovanović
Snežana Nedeljković
Budimir Radojičić
Ivana Janković

Geografija:
Dušica Ilić
Mirjana Galečić
Biljana Šolović
Kristina Ratković
Gordana Šišić
Predrag Jovanović

Filozofija:
Sonja Kovačević
Katarina Smiljanjić
Zorica Starčević

Sociologija:
Boris Ilić

Psihologija:
Dragana Đurić
Milka Pavlović

Matematika i Računarstvo i informatika:
Slobodan Subotić
Milena Jelisavčić
Dejan Cvijetić
Marija Stanković
Dubravka Mitrašinović
Katarina Sekulić Ilić
Mira Marjanović
Radmila Bošnjaković
Želimirka Glintić
Milijana Aćimović
Mirjana Milošević
Anka Misailović
Biljana Ristić
Aleksandar Aleksić
Emilija Todorović

Fizika:
Cmiljka Vasović
Snežana Jevđović
Danijela Savić
Nataša Smiljanić

Hemija:
Slavica Veljović
Dragica Selaković
Olivera Kuljanin
Mirjana Kojadinović

Biologija:
Saša Stanojević
Dušica Ristović
Milica Zarić
Mirjana Mitrašinović

Veronauka:
Janko Božović

Bibliotekari:
Slavko Marković
Katarina Smiljanić
Irina Gudurić