Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Bodovanje strucnog usavrsavanja 17/18.godina Konačni rezultati prijemnog ispita iz matematike za odeljenja učenika sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Rešenja prijemnog ispita iz matematike za računarsko odeljenje Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

APR022004
Likovna sekcija

Kao i svake godine, u čuvenom kabinetu broj 18, održavaju se časovi likovne sekcije, sredom od 12 i 50. Pridružite nam se! Slikamo, crtamo, vajamo, šaljemo radove na konkurse, posećujemo i pravimo izložbe, raspravljamo o važnim temama, svađamo se oko muzike...

Autor: Biljana Spalović

22. decembar. Happy Birthday, Frankie!
16. decembar. The Crazy Little Thing Called Love Reading Quiz
04. decembar. Plugodisnji test srpski II
18. septembar. Halloween literary contest
06. april. Canada 150