Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Spisak škola koje realizuju prijemni ispit za IT odeljenja Prijava za prijemni ispit za IT odeljenje Odluka o odlaganju početka drugog polugodišta Zašto upisati računarsko odeljenje Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

APR022004
Likovna sekcija

Kao i svake godine, u čuvenom kabinetu broj 18, održavaju se časovi likovne sekcije, sredom od 12 i 50. Pridružite nam se! Slikamo, crtamo, vajamo, šaljemo radove na konkurse, posećujemo i pravimo izložbe, raspravljamo o važnim temama, svađamo se oko muzike...

Autor: Biljana Spalović

31. decembar. The Catcher in the Rye Quiz
31. decembar. The Mini Monologues Creative Writing Competition
22. decembar. Happy Birthday, Frankie!
16. decembar. The Crazy Little Thing Called Love Reading Quiz
04. decembar. Plugodisnji test srpski II