Prijava za prijemni ispit u računarsko i sportsko odeljenje Potvrda o ostvarenim sportskim rezultatima Obaveštenje o upisu u IT i sportsko odeljenje, prijemni i završni ispit Pripremna nastava iz matematike za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Raspored pisanih provera Raspored za profesore I i III razreda Raspored za profesore II i IV razreda Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2020-21 Pravilna upotreba zaštitnih maski (LINK) Preporuke za prevenciju COVID19 Preporuke za decu - COVID19 Simptomi COVID19 Kontakti instituta, zavoda za javno zdravlje,škole Udžbenici koji se koriste u Užičkoj gimnaziji Anketa - izbor modela nastave Uputstvo o merama zaštite Stručno uputstvo za organizovanje nastave Prijava za upis učenika u srednju školu Izborni paketi za prvi razred Primeri dozvoljenih kalkulatora za prijemni ispit Sportsko odeljenje u Užičkoj gimnaziji Izmena Pravilnika o kalendaru obrazovno-vaspitnog rada za školsku 2019/20.godinu Obaveštenje za učenika o učenju na daljinu Poziv za javnu nabavku II razred Konkursna dokumentacija za ekskurziju II razreda Poziv za javnu nabavku Konkursna dokumentacija za ekskurziju IV razreda Enjoy the Journey Evidencija drustveno-korisnog rada DKR - saglasnost za roditelje DKR - obavestenje za roditelje Zašto upisati računarsko odeljenje Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

APR062014
Canada 150

Povodom 150 godina od osnivanja Kanade, Užička gimnazija organizuje kviz pod nazivom 'Canada 150' 30. maja 2017. godine. Takmičenje se organizuje za tročlane ekipe sastavljene od učenika svih razreda Gimnazije od kojih bar jedan član mora znati francuski jezik. Za učešće u kvizu potrebno je da takmičari pregledaju materijal o Kanadi koji se nalazi na sledećim sajtovima http://www.routard.com/guide/canada/733/traditions.htm
http://www.thecanadaguide.com/ i pročitaju priče kanadskih autora na engleskom i francuskom jeziku koje se nalaze u Info fajlovima na školskom sajtu.
Ekipe se mogu prijaviti do 8. maja 2017. profesorima francuskog i engleskog jezika.

Autor: Stručna veća za francuski i engleski jezik

31. decembar. The Mini Monologues Creative Writing Competition
31. decembar. The Catcher in the Rye Quiz
31. decembar. SCHOOL = ?EMOJI + 180
22. decembar. Happy Birthday, Frankie!
16. decembar. The Crazy Little Thing Called Love Reading Quiz
04. decembar. Plugodisnji test srpski II