Obrazac za posmatranje casa Konkursna dokumentacija za ekskurziju školske 2017/18 Stories in French Canada 150 Canada 150 Stories in English ZAŠTO SE UPISATI U RAČUNARSKO ODELJENJE ZAŠTO SE UPISATI U ODELjENjE SEDMOG RAZREDA TALENTOVANIH MATEMATIČARA UŽIČKE GIMNAZIJE Konačni rezultati okružnog takmičenja iz stranih jezika Prijava za računarsko odeljenje Lifet za računarsko odeljenje Prijava za 7. razred specijalnog matematickog odeljenja Lifet za specijalno matematicko odeljenje Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Bodovanje SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

FEB202014
Školsko takmičenje iz stranih jezika

20. februara 2014. godine održano je školsko takmičenje iz stranih jezika na kome je učestvovalo 14 učenika. Na regionalno takmičenje, koje će se održati 8. marta u Priboju, plasirali su se sledeći učenici:
Engleski jezik: 1. Milica Nešković IV1
2. Ivana Starčević IV2
3. Vojislav Bogosavljević IV5
4. Angelina Kubura IV2
5. Nadja Lapčević IV2
Engleski jezik 'S' kategorija: Iva Gavrilović IV5

Francuski jezik: 1. Ana Stojanović IV2
2. Teodora Mitrović IV2

Ruski jezik: 1. Aleksandra Krejović IV6
2. Nikola Janković IV4

Autor: Stručno veće za strane jezike

30. april. Državno takmičenje iz fizike
09. april. Treća nagrada iz programiranja