Stories in French Canada 150 Canada 150 Stories in English ZAŠTO SE UPISATI U RAČUNARSKO ODELJENJE ZAŠTO SE UPISATI U ODELjENjE SEDMOG RAZREDA TALENTOVANIH MATEMATIČARA UŽIČKE GIMNAZIJE Konačni rezultati okružnog takmičenja iz stranih jezika Prijava za računarsko odeljenje Lifet za računarsko odeljenje Prijava za 7. razred specijalnog matematickog odeljenja Lifet za specijalno matematicko odeljenje Konkursna dokumentacija za ekskurziju školske 2016/17 Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Bodovanje SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

FEB112014
Okružno takmičenje iz matematike

Naša škola je bila ovogodišnji domaćin okružnog takmičenja iz matematike u organizaciji Društva matematičara Srbije.
Na takmičenju je bio 51 učenik iz sedam opština Zlatiborskog okruga od kojih je 18 bilo iz Užičke gimnazije.
Učenici su 180 minuta rešavali zadatke u B kategoriji (A kategorija je za učenike matematičkih gimnazija). Na državno takmičenje se kvalifikovalo 12 učenika od kojih je 5 iz Užičke gimnazije. Naši predstavnici na državnom takmičenju će biti:

Kukrkić Ivan, prvi razred
Milićević Katarina, drugi razred
Simović Aleksa, treći razred
Selaković Miloš, treći razred
Šojić Nikola, treći razred.

Autor: Dejan Cvijetić

30. april. Državno takmičenje iz fizike