Stories in French Canada 150 Canada 150 Stories in English ZAŠTO SE UPISATI U RAČUNARSKO ODELJENJE ZAŠTO SE UPISATI U ODELjENjE SEDMOG RAZREDA TALENTOVANIH MATEMATIČARA UŽIČKE GIMNAZIJE Konačni rezultati okružnog takmičenja iz stranih jezika Prijava za računarsko odeljenje Lifet za računarsko odeljenje Prijava za 7. razred specijalnog matematickog odeljenja Lifet za specijalno matematicko odeljenje Konkursna dokumentacija za ekskurziju školske 2016/17 Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Bodovanje SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAR192014
Okružno takmičenje iz fizike

U Gimnaziji Sveti Sava u Požegi, 8.marta, održano je Okružno takmičenje iz fizike.Našu školu predstavljalo je 11 učenika koji su postigli izuzetne rezultate.
Prvu nagradu osvojili su: Trifunović Aleksandar II-4, Milićević Katarina II-5, Cvetić Irena IV-6.
Drugu nagradu: Dragutinović Srđan I-6,Simović Aleksa III-4, Šojić Nikola III-6.
Treću nagradu: Šopalović Stefan III-6,Lekić Vlade I-4 , Božić Đorđe I-5, Milojević Pavle IV-5.
Šest učenika ostvarilo je plasman na Republičko takmičenje, koje će biti održano 26-27.aprila u Kraljevačkoj gimnaziji.
To su:
Dragutinović Srđan I-6,