Obrazac za posmatranje casa Konkursna dokumentacija za ekskurziju školske 2017/18 Stories in French Canada 150 Canada 150 Stories in English ZAŠTO SE UPISATI U RAČUNARSKO ODELJENJE ZAŠTO SE UPISATI U ODELjENjE SEDMOG RAZREDA TALENTOVANIH MATEMATIČARA UŽIČKE GIMNAZIJE Konačni rezultati okružnog takmičenja iz stranih jezika Prijava za računarsko odeljenje Lifet za računarsko odeljenje Prijava za 7. razred specijalnog matematickog odeljenja Lifet za specijalno matematicko odeljenje Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Bodovanje SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

APR092014
Treća nagrada iz programiranja

Na državnom takmičenju iz računarstva, učenik naše škole, Miloš Selaković osvojio je treću nagradu u konkurenciji od 61 takmičara iz sva četiri razreda srednje škole. Takmičenje je organizovalo Društvo matematičara Srbije i održano je na Računarskom fakultetu u Beogradu 22. marta. Miloš je pre ovog takmičenja prošao on-line kvalifikacije i Okružno takmičenje koje je bilo u našoj školi.
Takmičari su rešavali teške programerske probleme koristeći programske jezike Pascal, C i C++.

Autor: Dejan Cvijetić

30. april. Državno takmičenje iz fizike