APR092014
Treća nagrada iz programiranja

Na državnom takmičenju iz računarstva, učenik naše škole, Miloš Selaković osvojio je treću nagradu u konkurenciji od 61 takmičara iz sva četiri razreda srednje škole. Takmičenje je organizovalo Društvo matematičara Srbije i održano je na Računarskom fakultetu u Beogradu 22. marta. Miloš je pre ovog takmičenja prošao on-line kvalifikacije i Okružno takmičenje koje je bilo u našoj školi.
Takmičari su rešavali teške programerske probleme koristeći programske jezike Pascal, C i C++.

Autor: Dejan Cvijetić

30. april. Državno takmičenje iz fizike