MAR212016
Okružno takmičenje iz stranih jezika
kategorija: Takmičenja

U Poljoprivrednoj školi u Požezi je 19. marta 2016. godine održano Okružno takmičenje iz stranih jezika, na kome je učestvovalo i devet učenika naše škole. Oni su postigli izuzetan uspeh pošto je čak osmoro učenika izborilo plasman na Republičko takmičenje, koje će biti održano 24. aprila ove godine. To su:

engleski jezik:

3. mesto: Marija Jovanović IV3,Darko Petronijević IV4, Aleksandar Trifunović IV4 i Divna Jasiković IV5

francuski jezik:

2. mesto: Emilija Milojević IV1 i Aleksandra Pavić IV6
3. mesto: Marija Mutavdžić IV1

italijanski jezik:

1. mesto: Nevena Cvetković IV5

Autor: Stručno veće za strane jezike

31. oktobar. Francuski ataše u poseti Užičkoj gimnaziji
10. oktobar. Welcome to Wonderland
04. oktobar. Evropski dan jezika 2017.
30. avgust. Raspored smena
30. jun. Dan Kanade
20. jun. Drugi nacionalni konkurs za kratkometražni film na španskom jeziku 'Servantes prikazuje ...'
19. jun. DSD ispiti 2017.
06. jun. DELF ispiti 2017.