MAR212016
Okružno takmičenje iz stranih jezika
kategorija: Takmičenja

U Poljoprivrednoj školi u Požezi je 19. marta 2016. godine održano Okružno takmičenje iz stranih jezika, na kome je učestvovalo i devet učenika naše škole. Oni su postigli izuzetan uspeh pošto je čak osmoro učenika izborilo plasman na Republičko takmičenje, koje će biti održano 24. aprila ove godine. To su:

engleski jezik:

3. mesto: Marija Jovanović IV3,Darko Petronijević IV4, Aleksandar Trifunović IV4 i Divna Jasiković IV5

francuski jezik:

2. mesto: Emilija Milojević IV1 i Aleksandra Pavić IV6
3. mesto: Marija Mutavdžić IV1

italijanski jezik:

1. mesto: Nevena Cvetković IV5

Autor: Stručno veće za strane jezike

09. januar. Javni čas ruskog jezika
26. decembar. Nemačko veče
20. decembar. Literary Contest: “I’m Nobody, who are you?”
15. decembar. Užički parlamentarci u poseti Srpskoj akademiji nauka i umetnosti
15. decembar. Harry Potter Quiz
14. decembar. Bronzana medalja na Međunarodnoj naučnoj olimpijadi u Holandiji
12. decembar. Takmičenje „Dabar“