Obrazac za posmatranje casa Konkursna dokumentacija za ekskurziju školske 2017/18 Stories in French Canada 150 Canada 150 Stories in English ZAŠTO SE UPISATI U RAČUNARSKO ODELJENJE ZAŠTO SE UPISATI U ODELjENjE SEDMOG RAZREDA TALENTOVANIH MATEMATIČARA UŽIČKE GIMNAZIJE Konačni rezultati okružnog takmičenja iz stranih jezika Prijava za računarsko odeljenje Lifet za računarsko odeljenje Prijava za 7. razred specijalnog matematickog odeljenja Lifet za specijalno matematicko odeljenje Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Bodovanje SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAR212016
Okružno takmičenje iz stranih jezika
kategorija: Takmičenja

U Poljoprivrednoj školi u Požezi je 19. marta 2016. godine održano Okružno takmičenje iz stranih jezika, na kome je učestvovalo i devet učenika naše škole. Oni su postigli izuzetan uspeh pošto je čak osmoro učenika izborilo plasman na Republičko takmičenje, koje će biti održano 24. aprila ove godine. To su:

engleski jezik:

3. mesto: Marija Jovanović IV3,Darko Petronijević IV4, Aleksandar Trifunović IV4 i Divna Jasiković IV5

francuski jezik:

2. mesto: Emilija Milojević IV1 i Aleksandra Pavić IV6
3. mesto: Marija Mutavdžić IV1

italijanski jezik:

1. mesto: Nevena Cvetković IV5

Autor: Stručno veće za strane jezike

17. maj. "PROCES" - III2
10. maj. OBAVEŠTENјE – PRIJAVA ZA POLAGANјE PRIJEMNIH ISPITA
09. maj. POZIV ZA UPIS U VII RAZRED SPECIJALNOG MATEMATIČKOG ODELJENJA
09. maj. POZIV ZA UPIS U RAČUNARSKO ODELjENjE
25. april. DELF ispiti
10. april. Okružno i medjuokružno takmičenje iz odbojke
10. april. Francusko veče 2017.
27. mart. HIPPO 2017