Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Obrazac za posmatranje casa Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Bodovanje SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAR212016
Okružno takmičenje iz stranih jezika
kategorija: Takmičenja

U Poljoprivrednoj školi u Požezi je 19. marta 2016. godine održano Okružno takmičenje iz stranih jezika, na kome je učestvovalo i devet učenika naše škole. Oni su postigli izuzetan uspeh pošto je čak osmoro učenika izborilo plasman na Republičko takmičenje, koje će biti održano 24. aprila ove godine. To su:

engleski jezik:

3. mesto: Marija Jovanović IV3,Darko Petronijević IV4, Aleksandar Trifunović IV4 i Divna Jasiković IV5

francuski jezik:

2. mesto: Emilija Milojević IV1 i Aleksandra Pavić IV6
3. mesto: Marija Mutavdžić IV1

italijanski jezik:

1. mesto: Nevena Cvetković IV5

Autor: Stručno veće za strane jezike

21. maj. Rezultati DSD ispita
15. maj. 6. NIS Olimpijada
15. maj. Besmrtni puk
25. april. OBAVEŠTENјE – PRIJAVA ZA POLAGANјE PRIJEMNIH ISPITA
25. april. POZIV ZA UPIS U RAČUNARSKO ODELjENjE
24. april. Izveštaj o poseti SANU
15. april. Republičko takmičenje iz stranih jezika
12. april. DSD ispiti 2018.