Stories in French Canada 150 Canada 150 Stories in English ZAŠTO SE UPISATI U RAČUNARSKO ODELJENJE ZAŠTO SE UPISATI U ODELjENjE SEDMOG RAZREDA TALENTOVANIH MATEMATIČARA UŽIČKE GIMNAZIJE Konačni rezultati okružnog takmičenja iz stranih jezika Prijava za računarsko odeljenje Lifet za računarsko odeljenje Prijava za 7. razred specijalnog matematickog odeljenja Lifet za specijalno matematicko odeljenje Konkursna dokumentacija za ekskurziju školske 2016/17 Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Bodovanje SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAR242016
Rezultati HIPPO takmičenja
kategorija: Takmičenja

Šest učenika Užičke gimnazije, Vladimir Mijatović II2, Dubravka Andrić II4, Jovana Ilić II4, Andrej Kovačević II4, Nikola Filipović II4 i Jovana Babić II6, plasiralo se u polufinale međunarodnog HIPPO takmičenja, koje će biti održano u Požezi 2. aprila 2016. godine.

Autor: Stručno veće za engleski jezik

25. april. DELF ispiti
10. april. Okružno i medjuokružno takmičenje iz odbojke
10. april. Francusko veče 2017.
27. mart. HIPPO 2017
20. mart. POZIV ZA UPIS U VII RAZRED SPECIJALNOG MATEMATIČKOG ODELJENJA
20. mart. POZIV ZA UPIS U RAČUNARSKO ODELjENjE
19. mart. Okružno takmičenje iz stranih jezika
19. mart. Englesko veče 2017.