MAR242016
Rezultati HIPPO takmičenja
kategorija: Takmičenja

Šest učenika Užičke gimnazije, Vladimir Mijatović II2, Dubravka Andrić II4, Jovana Ilić II4, Andrej Kovačević II4, Nikola Filipović II4 i Jovana Babić II6, plasiralo se u polufinale međunarodnog HIPPO takmičenja, koje će biti održano u Požezi 2. aprila 2016. godine.

Autor: Stručno veće za engleski jezik

09. januar. Javni čas ruskog jezika
26. decembar. Nemačko veče
20. decembar. Literary Contest: “I’m Nobody, who are you?”
15. decembar. Užički parlamentarci u poseti Srpskoj akademiji nauka i umetnosti
15. decembar. Harry Potter Quiz
14. decembar. Bronzana medalja na Međunarodnoj naučnoj olimpijadi u Holandiji
12. decembar. Takmičenje „Dabar“