Konkursna dokumentacija za ekskurziju za školsku 1718.g. Obrazac za posmatranje casa ZAŠTO SE UPISATI U RAČUNARSKO ODELJENJE ZAŠTO SE UPISATI U ODELjENjE SEDMOG RAZREDA TALENTOVANIH MATEMATIČARA UŽIČKE GIMNAZIJE Konačni rezultati okružnog takmičenja iz stranih jezika Prijava za računarsko odeljenje Lifet za računarsko odeljenje Prijava za 7. razred specijalnog matematickog odeljenja Lifet za specijalno matematicko odeljenje Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Bodovanje SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

APR172016
Republičko takmičenje iz stranih jezika
kategorija: Takmičenja

Na Republičkom takmičenju iz stranih jezika koje je održano 17. aprila 2016. godine u Beogradu, u IX beogradskoj gimnaziji za engleski jezik, a u XIV beogradskoj gimnaziji za ruski, francuski, nemački i italijanski jezik, Emilija Milojević IV1 osvojila je prvo ,a Aleksandra Pavić IV6 drugo mesto iz francuskog jezika. Ovom izvanrednom uspehu treba dodati peto mesto Nevene Cvetković IV5 iz italijanskog jezika i vredne rezultate Marije Jovanović IV1 i Divne Jasiković IV5 iz engleskog jezika koje su bile vrlo blizu izlaska na usmeni deo takmičenja. Ovo je, svakako, jedna od najuspešnijih takmičarskih godina što se stranih jezika tiče u istoriji Užičke gimnazije. Sve čestitke zaslužuju i učenici i njihovi mentori, profesor francuskog jezika Đurđica Sudzilovski, profesor italijanskog jezika Bojana Broćić i profesori engleskog jezika Jelena Ćorović i Danka Kovačević.

Autor: Stručno veće za strane jezike

20. jun. Drugi nacionalni konkurs za kratkometražni film na španskom jeziku 'Servantes prikazuje ...'
19. jun. DSD ispiti 2017.
06. jun. DELF ispiti 2017.
05. jun. Srpska hemijska olimpijada
02. jun. Canada 150