Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Obrazac za posmatranje casa Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Bodovanje SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

APR172016
Republičko takmičenje iz stranih jezika
kategorija: Takmičenja

Na Republičkom takmičenju iz stranih jezika koje je održano 17. aprila 2016. godine u Beogradu, u IX beogradskoj gimnaziji za engleski jezik, a u XIV beogradskoj gimnaziji za ruski, francuski, nemački i italijanski jezik, Emilija Milojević IV1 osvojila je prvo ,a Aleksandra Pavić IV6 drugo mesto iz francuskog jezika. Ovom izvanrednom uspehu treba dodati peto mesto Nevene Cvetković IV5 iz italijanskog jezika i vredne rezultate Marije Jovanović IV1 i Divne Jasiković IV5 iz engleskog jezika koje su bile vrlo blizu izlaska na usmeni deo takmičenja. Ovo je, svakako, jedna od najuspešnijih takmičarskih godina što se stranih jezika tiče u istoriji Užičke gimnazije. Sve čestitke zaslužuju i učenici i njihovi mentori, profesor francuskog jezika Đurđica Sudzilovski, profesor italijanskog jezika Bojana Broćić i profesori engleskog jezika Jelena Ćorović i Danka Kovačević.

Autor: Stručno veće za strane jezike

21. maj. Rezultati DSD ispita
15. maj. 6. NIS Olimpijada
15. maj. Besmrtni puk
25. april. OBAVEŠTENјE – PRIJAVA ZA POLAGANјE PRIJEMNIH ISPITA
25. april. POZIV ZA UPIS U RAČUNARSKO ODELjENjE
24. april. Izveštaj o poseti SANU
15. april. Republičko takmičenje iz stranih jezika
12. april. DSD ispiti 2018.