Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Obrazac za posmatranje casa Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Bodovanje SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAJ202016
Šekspir i Servantes

400 godina od smrti velikana svetske književnosti, Viljema Šekspira i Migela de Servantesa (obojica su umrla na isti dan 23. aprila 1616. godine), obeleženo je dramskim programom na engleskom i španskom jeziku 19. maja 2016. godine u svečanoj sali Užičke gimnazije. Program su pripremili nastavnici engleskog i španskog jezika, a u njemu je učestvvoalo tridesetak učenika svih razreda Gimnazije. Pedesetominutnu predstavu brojna publika je ispratila sa velikom pažnjom i nagradila dugotrajnim aplauzom.Veliku pomoć u realizaciji programa pružili su nam Dušanka Nikačević, profesor engleskog jezika u penziji, Umetnička škola i Narodno pozorište iz Užica.

Autor: Svetlana Gavrilović

21. maj. Rezultati DSD ispita
15. maj. 6. NIS Olimpijada
15. maj. Besmrtni puk
25. april. OBAVEŠTENјE – PRIJAVA ZA POLAGANјE PRIJEMNIH ISPITA
25. april. POZIV ZA UPIS U RAČUNARSKO ODELjENjE
24. april. Izveštaj o poseti SANU
15. april. Republičko takmičenje iz stranih jezika
12. april. DSD ispiti 2018.