Stories in French Canada 150 Canada 150 Stories in English ZAŠTO SE UPISATI U RAČUNARSKO ODELJENJE ZAŠTO SE UPISATI U ODELjENjE SEDMOG RAZREDA TALENTOVANIH MATEMATIČARA UŽIČKE GIMNAZIJE Konačni rezultati okružnog takmičenja iz stranih jezika Prijava za računarsko odeljenje Lifet za računarsko odeljenje Prijava za 7. razred specijalnog matematickog odeljenja Lifet za specijalno matematicko odeljenje Konkursna dokumentacija za ekskurziju školske 2016/17 Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Bodovanje SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

JUN112016
DSD ispiti

Na DSD ispitima koji su po prvi put ove godine održani u Užičkoj gimnaziji, učenici
su postigli izuzetne rezultate. Dvanaest maturanata pokazalo je zavidno znanje u svim segmentima ispita i steklo diplome A2 i B1 nivoa. Sve cestitke maturantima i njihovom profesoru Ivani Vasilić. Evo i rezultata:

1. Stefan Turunčić B1/A2
2. Darko Petronijević B1
3. Sanja Mijović B1
4. Jelena Dumbelović B1
5. Ksenija Janković B1
6. Aleksandar Trifunović B1
7. Aleksandra Bojović B1
8. Aleksandra Dimitrijević B1
9. Marija Diković B1
10. Uroš Ilić B1
12. Isidora Đerić B1/A2
13. Lidija Stanić B1/A2

Autor: Stručno veće za strane jezike

25. april. DELF ispiti
10. april. Okružno i medjuokružno takmičenje iz odbojke
10. april. Francusko veče 2017.
27. mart. HIPPO 2017
20. mart. POZIV ZA UPIS U VII RAZRED SPECIJALNOG MATEMATIČKOG ODELJENJA
20. mart. POZIV ZA UPIS U RAČUNARSKO ODELjENjE
19. mart. Okružno takmičenje iz stranih jezika
19. mart. Englesko veče 2017.