Konkursna dokumentacija za ekskurziju za školsku 1718.g. Obrazac za posmatranje casa ZAŠTO SE UPISATI U RAČUNARSKO ODELJENJE ZAŠTO SE UPISATI U ODELjENjE SEDMOG RAZREDA TALENTOVANIH MATEMATIČARA UŽIČKE GIMNAZIJE Konačni rezultati okružnog takmičenja iz stranih jezika Prijava za računarsko odeljenje Lifet za računarsko odeljenje Prijava za 7. razred specijalnog matematickog odeljenja Lifet za specijalno matematicko odeljenje Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Bodovanje SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

JUN112016
DSD ispiti

Na DSD ispitima koji su po prvi put ove godine održani u Užičkoj gimnaziji, učenici
su postigli izuzetne rezultate. Dvanaest maturanata pokazalo je zavidno znanje u svim segmentima ispita i steklo diplome A2 i B1 nivoa. Sve cestitke maturantima i njihovom profesoru Ivani Vasilić. Evo i rezultata:

1. Stefan Turunčić B1/A2
2. Darko Petronijević B1
3. Sanja Mijović B1
4. Jelena Dumbelović B1
5. Ksenija Janković B1
6. Aleksandar Trifunović B1
7. Aleksandra Bojović B1
8. Aleksandra Dimitrijević B1
9. Marija Diković B1
10. Uroš Ilić B1
12. Isidora Đerić B1/A2
13. Lidija Stanić B1/A2

Autor: Stručno veće za strane jezike

20. jun. Drugi nacionalni konkurs za kratkometražni film na španskom jeziku 'Servantes prikazuje ...'
19. jun. DSD ispiti 2017.
06. jun. DELF ispiti 2017.
05. jun. Srpska hemijska olimpijada
02. jun. Canada 150