Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Obrazac za posmatranje casa Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Bodovanje SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

JUN112016
DSD ispiti

Na DSD ispitima koji su po prvi put ove godine održani u Užičkoj gimnaziji, učenici
su postigli izuzetne rezultate. Dvanaest maturanata pokazalo je zavidno znanje u svim segmentima ispita i steklo diplome A2 i B1 nivoa. Sve cestitke maturantima i njihovom profesoru Ivani Vasilić. Evo i rezultata:

1. Stefan Turunčić B1/A2
2. Darko Petronijević B1
3. Sanja Mijović B1
4. Jelena Dumbelović B1
5. Ksenija Janković B1
6. Aleksandar Trifunović B1
7. Aleksandra Bojović B1
8. Aleksandra Dimitrijević B1
9. Marija Diković B1
10. Uroš Ilić B1
12. Isidora Đerić B1/A2
13. Lidija Stanić B1/A2

Autor: Stručno veće za strane jezike

21. maj. Rezultati DSD ispita
15. maj. 6. NIS Olimpijada
15. maj. Besmrtni puk
25. april. OBAVEŠTENјE – PRIJAVA ZA POLAGANјE PRIJEMNIH ISPITA
25. april. POZIV ZA UPIS U RAČUNARSKO ODELjENjE
24. april. Izveštaj o poseti SANU
15. april. Republičko takmičenje iz stranih jezika
12. april. DSD ispiti 2018.