Obrazac za posmatranje casa Konkursna dokumentacija za ekskurziju školske 2017/18 Stories in French Canada 150 Canada 150 Stories in English ZAŠTO SE UPISATI U RAČUNARSKO ODELJENJE ZAŠTO SE UPISATI U ODELjENjE SEDMOG RAZREDA TALENTOVANIH MATEMATIČARA UŽIČKE GIMNAZIJE Konačni rezultati okružnog takmičenja iz stranih jezika Prijava za računarsko odeljenje Lifet za računarsko odeljenje Prijava za 7. razred specijalnog matematickog odeljenja Lifet za specijalno matematicko odeljenje Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Bodovanje SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

SEP212016
Evropski dan jezika 2016.

Užička gimnazija je ovogodišnji Evropski dan jezika obeležila gostovanjem Patriše Andjelković, koja je održala dva predavanja za učenike osnovnih i srednjih škola i nastavnike engleskog jezika. Gospodja Andjelković je profesor engleskog i francuskog jezika u penziji, prevodilac, autor knjiga za decu, fotograf, bloger i zaljubljenik u putovanja. Njen dolazak u Užice i Užičku gimnaziju rezultat je saradnje nastavnika engleskog jezika na nivou grada, a realizovan je uz pomoć ELTA-e - Udruženja nastavnika engleskog jezika i Kreativnog centra iz Beograda. Uvažena gošća je sa učenicima osnovnih škola razgovarala o svojim knjigama i pisanju, a srednjoškolcima se obratila pričom o važnosti i različitim načinima učenja stranih jezika kao i o kulturološkim razlikama koje je ilustrovala brojnim fotografijama sa svojih putovanja.

Autor: Svetlana Gavrilović

17. maj. "PROCES" - III2
10. maj. OBAVEŠTENјE – PRIJAVA ZA POLAGANјE PRIJEMNIH ISPITA
09. maj. POZIV ZA UPIS U VII RAZRED SPECIJALNOG MATEMATIČKOG ODELJENJA
09. maj. POZIV ZA UPIS U RAČUNARSKO ODELjENjE
25. april. DELF ispiti
10. april. Okružno i medjuokružno takmičenje iz odbojke
10. april. Francusko veče 2017.
27. mart. HIPPO 2017