Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Obrazac za posmatranje casa Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Bodovanje SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

SEP212016
Evropski dan jezika 2016.

Užička gimnazija je ovogodišnji Evropski dan jezika obeležila gostovanjem Patriše Andjelković, koja je održala dva predavanja za učenike osnovnih i srednjih škola i nastavnike engleskog jezika. Gospodja Andjelković je profesor engleskog i francuskog jezika u penziji, prevodilac, autor knjiga za decu, fotograf, bloger i zaljubljenik u putovanja. Njen dolazak u Užice i Užičku gimnaziju rezultat je saradnje nastavnika engleskog jezika na nivou grada, a realizovan je uz pomoć ELTA-e - Udruženja nastavnika engleskog jezika i Kreativnog centra iz Beograda. Uvažena gošća je sa učenicima osnovnih škola razgovarala o svojim knjigama i pisanju, a srednjoškolcima se obratila pričom o važnosti i različitim načinima učenja stranih jezika kao i o kulturološkim razlikama koje je ilustrovala brojnim fotografijama sa svojih putovanja.

Autor: Svetlana Gavrilović

21. maj. Rezultati DSD ispita
15. maj. 6. NIS Olimpijada
15. maj. Besmrtni puk
25. april. OBAVEŠTENјE – PRIJAVA ZA POLAGANјE PRIJEMNIH ISPITA
25. april. POZIV ZA UPIS U RAČUNARSKO ODELjENjE
24. april. Izveštaj o poseti SANU
15. april. Republičko takmičenje iz stranih jezika
12. april. DSD ispiti 2018.