Obrazac za posmatranje casa Konkursna dokumentacija za ekskurziju školske 2017/18 Stories in French Canada 150 Canada 150 Stories in English ZAŠTO SE UPISATI U RAČUNARSKO ODELJENJE ZAŠTO SE UPISATI U ODELjENjE SEDMOG RAZREDA TALENTOVANIH MATEMATIČARA UŽIČKE GIMNAZIJE Konačni rezultati okružnog takmičenja iz stranih jezika Prijava za računarsko odeljenje Lifet za računarsko odeljenje Prijava za 7. razred specijalnog matematickog odeljenja Lifet za specijalno matematicko odeljenje Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Bodovanje SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

NOV172016
Literarni konkurs na engleskom jeziku

Tradicionalni literarni konkurs na engleskom jeziku ove godine je bio posvećen obeležavanju 150 godina od rođenja britanskog književnika Herberta Džordža Velsa, jednog od začetnika naučnofantastičnog žanra. Zadatak učesnika konkursa je zato bio da napišu kratku priču na temu naučne fantastike od 300 do 1000 reči. Pobednici konkursa su; Dejan Bakić IV5 (prvo mesto), Aleksa Nikolić III1 (drugo mesto), Jovana Babić III6 (treće mesto), Dubravka Ivanović IV3 (četvrto mesto), Jovana Ilić III4 (peto mesto) i Aleksandra Todorović IV1 (šesto mesto). Sponzori takmičenja su bili The English Book iz Beograda i izdavačka kuća Pearson.

Autor: Stručno veće za engleski jezik

17. maj. "PROCES" - III2
10. maj. OBAVEŠTENјE – PRIJAVA ZA POLAGANјE PRIJEMNIH ISPITA
09. maj. POZIV ZA UPIS U VII RAZRED SPECIJALNOG MATEMATIČKOG ODELJENJA
09. maj. POZIV ZA UPIS U RAČUNARSKO ODELjENjE
25. april. DELF ispiti
10. april. Okružno i medjuokružno takmičenje iz odbojke
10. april. Francusko veče 2017.
27. mart. HIPPO 2017