Konkursna dokumentacija za ekskurziju za školsku 1718.g. Obrazac za posmatranje casa ZAŠTO SE UPISATI U RAČUNARSKO ODELJENJE ZAŠTO SE UPISATI U ODELjENjE SEDMOG RAZREDA TALENTOVANIH MATEMATIČARA UŽIČKE GIMNAZIJE Konačni rezultati okružnog takmičenja iz stranih jezika Prijava za računarsko odeljenje Lifet za računarsko odeljenje Prijava za 7. razred specijalnog matematickog odeljenja Lifet za specijalno matematicko odeljenje Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Bodovanje SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

NOV252016
Promocija zbornika My English Book 2016
kategorija: Takmičenja

U prostorijama The English Book-a u Beogradu, 19. novembra 2016. godine održana je promocija četvrtog po redu zbornika najboljih literarnih radova na engleskom jeziku učenika osnovnih i srednjih škola iz čitave Srbije. Promociji je prisustvovala i Jovana Ilić III4, čiji se rad zajedno sa radom Milene Stevanović II2, našao među pedeset najboljih.

Autor: Svetlana Gavrilović

20. jun. Drugi nacionalni konkurs za kratkometražni film na španskom jeziku 'Servantes prikazuje ...'
19. jun. DSD ispiti 2017.
06. jun. DELF ispiti 2017.
05. jun. Srpska hemijska olimpijada
02. jun. Canada 150