Bodovanje strucnog usavrsavanja 17/18.godina Konačni rezultati prijemnog ispita iz matematike za odeljenja učenika sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Rešenja prijemnog ispita iz matematike za računarsko odeljenje Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Obrazac za posmatranje casa Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

NOV252016
Promocija zbornika My English Book 2016
kategorija: Takmičenja

U prostorijama The English Book-a u Beogradu, 19. novembra 2016. godine održana je promocija četvrtog po redu zbornika najboljih literarnih radova na engleskom jeziku učenika osnovnih i srednjih škola iz čitave Srbije. Promociji je prisustvovala i Jovana Ilić III4, čiji se rad zajedno sa radom Milene Stevanović II2, našao među pedeset najboljih.

Autor: Svetlana Gavrilović

09. jun. Znanjem kroz Evropu