NOV252016
Promocija zbornika My English Book 2016
kategorija: Takmičenja

U prostorijama The English Book-a u Beogradu, 19. novembra 2016. godine održana je promocija četvrtog po redu zbornika najboljih literarnih radova na engleskom jeziku učenika osnovnih i srednjih škola iz čitave Srbije. Promociji je prisustvovala i Jovana Ilić III4, čiji se rad zajedno sa radom Milene Stevanović II2, našao među pedeset najboljih.

Autor: Svetlana Gavrilović

09. januar. Javni čas ruskog jezika
26. decembar. Nemačko veče
20. decembar. Literary Contest: “I’m Nobody, who are you?”
15. decembar. Užički parlamentarci u poseti Srpskoj akademiji nauka i umetnosti
15. decembar. Harry Potter Quiz
14. decembar. Bronzana medalja na Međunarodnoj naučnoj olimpijadi u Holandiji
12. decembar. Takmičenje „Dabar“