Stories in French Canada 150 Canada 150 Stories in English ZAŠTO SE UPISATI U RAČUNARSKO ODELJENJE ZAŠTO SE UPISATI U ODELjENjE SEDMOG RAZREDA TALENTOVANIH MATEMATIČARA UŽIČKE GIMNAZIJE Konačni rezultati okružnog takmičenja iz stranih jezika Prijava za računarsko odeljenje Lifet za računarsko odeljenje Prijava za 7. razred specijalnog matematickog odeljenja Lifet za specijalno matematicko odeljenje Konkursna dokumentacija za ekskurziju školske 2016/17 Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Bodovanje SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

JAN052017
Nastava počinje 11. januara

Odlukom Ministarstva prosvete, zbog epidemije gripa, nastava počinje u sredu 11. januara 2017.

Autor:

25. april. DELF ispiti
10. april. Okružno i medjuokružno takmičenje iz odbojke
10. april. Francusko veče 2017.
27. mart. HIPPO 2017
20. mart. POZIV ZA UPIS U VII RAZRED SPECIJALNOG MATEMATIČKOG ODELJENJA
20. mart. POZIV ZA UPIS U RAČUNARSKO ODELjENjE
19. mart. Okružno takmičenje iz stranih jezika
19. mart. Englesko veče 2017.