Bodovanje strucnog usavrsavanja 17/18.godina Konačni rezultati prijemnog ispita iz matematike za odeljenja učenika sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Rešenja prijemnog ispita iz matematike za računarsko odeljenje Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Obrazac za posmatranje casa Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAR042017
HIPPO 2017
kategorija: Takmičenja

U Užičkoj gimnaziji je 4. marta održan prvi krug međunarodnog HIPPO takmičenja iz engleskog jezika, koje po peti put za redom organizuju izdavačka kuća Pearson iz Velike Britanije i LCCI iz Italije. Na takmičenju je učestvovalo 26 učenika naše škole, a imena onih koji su se plasirali u polufinale biće poznata kroz dvadesetak dana.

Autor: Svetlana Gavrilović

09. jun. Znanjem kroz Evropu