Stories in French Canada 150 Canada 150 Stories in English ZAŠTO SE UPISATI U RAČUNARSKO ODELJENJE ZAŠTO SE UPISATI U ODELjENjE SEDMOG RAZREDA TALENTOVANIH MATEMATIČARA UŽIČKE GIMNAZIJE Konačni rezultati okružnog takmičenja iz stranih jezika Prijava za računarsko odeljenje Lifet za računarsko odeljenje Prijava za 7. razred specijalnog matematickog odeljenja Lifet za specijalno matematicko odeljenje Konkursna dokumentacija za ekskurziju školske 2016/17 Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Bodovanje SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAR042017
HIPPO 2017
kategorija: Takmičenja

U Užičkoj gimnaziji je 4. marta održan prvi krug međunarodnog HIPPO takmičenja iz engleskog jezika, koje po peti put za redom organizuju izdavačka kuća Pearson iz Velike Britanije i LCCI iz Italije. Na takmičenju je učestvovalo 26 učenika naše škole, a imena onih koji su se plasirali u polufinale biće poznata kroz dvadesetak dana.

Autor: Svetlana Gavrilović

25. april. DELF ispiti
10. april. Okružno i medjuokružno takmičenje iz odbojke
10. april. Francusko veče 2017.
27. mart. HIPPO 2017
20. mart. POZIV ZA UPIS U VII RAZRED SPECIJALNOG MATEMATIČKOG ODELJENJA
20. mart. POZIV ZA UPIS U RAČUNARSKO ODELjENjE
19. mart. Okružno takmičenje iz stranih jezika
19. mart. Englesko veče 2017.