MAR042017
HIPPO 2017
kategorija: Takmičenja

U Užičkoj gimnaziji je 4. marta održan prvi krug međunarodnog HIPPO takmičenja iz engleskog jezika, koje po peti put za redom organizuju izdavačka kuća Pearson iz Velike Britanije i LCCI iz Italije. Na takmičenju je učestvovalo 26 učenika naše škole, a imena onih koji su se plasirali u polufinale biće poznata kroz dvadesetak dana.

Autor: Svetlana Gavrilović

15. decembar. Harry Potter Quiz
14. decembar. Bronzana medalja na Međunarodnoj naučnoj olimpijadi u Holandiji
12. decembar. Takmičenje „Dabar“