Obaveštenje o pripremnoj nastavi iz matematike za računarsko odeljenje Konkursna dokumentacija za ekskurziju školske 2018/2019 Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Obrazac za posmatranje casa Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Bodovanje SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

APR252018
POZIV ZA UPIS U RAČUNARSKO ODELjENjE

Dragi učenici i poštovani roditelji,
Odeljenje talentovanih učenika računarske gimnazije u Užičkoj gimnaziji pruža mogućnost učenicima da unaprede svoja znanja i razvoj usklade sa vlastitim izraženim sposobnostima.
U subotu, 17. marta 2018.godine u 10:00 časova počinje besplatna pripremna nastava iz matematike koju organizujemo za buduće učenike računarskog odeljenja.
Sastanak sa roditeljima i učenicima zainteresovanim za upis u novo odeljenje održaće se u četvrtak 15. marta 2018.godine u 19:00 časova u amfiteatru Užičke gimnazije.

Ukoliko imate dodatnih pitanja možete nas kontaktirati na
Telefone: 031/513-140 i 031/513-453 (direktor) i
E-mail: uzickagimnazija@ptt.rs

Autor: Vukadin Simović, direktor

25. april. OBAVEŠTENјE – PRIJAVA ZA POLAGANјE PRIJEMNIH ISPITA
24. april. Izveštaj o poseti SANU
15. april. Republičko takmičenje iz stranih jezika
12. april. DSD ispiti 2018.
06. april. Takmičenje „Dabar“
28. mart. ELTA ECO Challenge
27. mart. Državno takmičenje iz fizike