Stories in French Canada 150 Canada 150 Stories in English ZAŠTO SE UPISATI U RAČUNARSKO ODELJENJE ZAŠTO SE UPISATI U ODELjENjE SEDMOG RAZREDA TALENTOVANIH MATEMATIČARA UŽIČKE GIMNAZIJE Konačni rezultati okružnog takmičenja iz stranih jezika Prijava za računarsko odeljenje Lifet za računarsko odeljenje Prijava za 7. razred specijalnog matematickog odeljenja Lifet za specijalno matematicko odeljenje Konkursna dokumentacija za ekskurziju školske 2016/17 Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Bodovanje SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAR202017
POZIV ZA UPIS U RAČUNARSKO ODELjENjE

Dragi učenici i poštovani roditelji,
Odeljenje talentovanih učenika računarske gimnazije u Užičkoj gimnaziji pruža mogućnost učenicima da unaprede svoja znanja i razvoj usklade sa vlastitim izraženim sposobnostima.
U subotu, 25. marta 2017.godine u 09:00 časova počinje besplatna pripremna nastava iz matematike koju organizujemo za buduće učenike računarskog odeljenja.
Sastanak sa roditeljima i učenicima zainteresovanim za upis u novo odeljenje održaće se u četvrtak 23. marta 2017.godine u 19:00 časova u amfiteatru Užičke gimnazije.

Ukoliko imate dodatnih pitanja možete nas kontaktirati na
Telefone: 031/513-140 i 031/513-453 (direktor) i
E-mail: uzickagimnazija@ptt.rs

Autor: Vukadin Simović, direktor

25. april. DELF ispiti
10. april. Okružno i medjuokružno takmičenje iz odbojke
10. april. Francusko veče 2017.
27. mart. HIPPO 2017
20. mart. POZIV ZA UPIS U VII RAZRED SPECIJALNOG MATEMATIČKOG ODELJENJA
19. mart. Okružno takmičenje iz stranih jezika
19. mart. Englesko veče 2017.
10. mart. DSD ispiti