Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Obrazac za posmatranje casa Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Bodovanje SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAJ092017
POZIV ZA UPIS U VII RAZRED SPECIJALNOG MATEMATIČKOG ODELJENJA

Dragi učenici i poštovani roditelji,

Odeljenje VII i VIII razreda osnovne škole u Užičkoj gimnaziji pruža mogu ćnost učenicima obdarenim za prirodne nauke da unaprede svoja znanja iz ovih oblasti.
Učenici VII i VIII razreda nastavljaju školovanje prema nastavnom planu i programu kao i u svim drugim osnovnim školama. Razlika je jedino u proširenom gradivu matematike, fizike i računarstva i informatike, koje rezultira učešćem na prestižnim takmičenjima u zemlji i inostranstvu iz tih predmeta.
U subotu, 25. marta 2017.godine u 09:00 časova počinje besplatna pripremna nastava iz matematike. Ona se organizuje za buduće sedmake – talentovane matematičare.
Sastanak sa roditeljima i učenicima zainteresovanim za upis u sedmi razred specijalnog matematičkog odeljenja, održaće se u četvrtak 23. marta 2017.godine, u 18:00 časova, u amfiteatru Užičke gimnazije.

Ukoliko imate dodatnih pitanja možete nas kontaktirati na
Telefone: 031/513-140 i 031/513-453 (direktor) i
E-mail: uzickagimnazija@ptt.rs

Autor: Vukadin Simović, direktor

21. maj. Rezultati DSD ispita
15. maj. 6. NIS Olimpijada
15. maj. Besmrtni puk
25. april. OBAVEŠTENјE – PRIJAVA ZA POLAGANјE PRIJEMNIH ISPITA
25. april. POZIV ZA UPIS U RAČUNARSKO ODELjENjE
24. april. Izveštaj o poseti SANU
15. april. Republičko takmičenje iz stranih jezika
12. april. DSD ispiti 2018.