MAJ092017
POZIV ZA UPIS U VII RAZRED SPECIJALNOG MATEMATIČKOG ODELJENJA

Dragi učenici i poštovani roditelji,

Odeljenje VII i VIII razreda osnovne škole u Užičkoj gimnaziji pruža mogu ćnost učenicima obdarenim za prirodne nauke da unaprede svoja znanja iz ovih oblasti.
Učenici VII i VIII razreda nastavljaju školovanje prema nastavnom planu i programu kao i u svim drugim osnovnim školama. Razlika je jedino u proširenom gradivu matematike, fizike i računarstva i informatike, koje rezultira učešćem na prestižnim takmičenjima u zemlji i inostranstvu iz tih predmeta.
U subotu, 25. marta 2017.godine u 09:00 časova počinje besplatna pripremna nastava iz matematike. Ona se organizuje za buduće sedmake – talentovane matematičare.
Sastanak sa roditeljima i učenicima zainteresovanim za upis u sedmi razred specijalnog matematičkog odeljenja, održaće se u četvrtak 23. marta 2017.godine, u 18:00 časova, u amfiteatru Užičke gimnazije.

Ukoliko imate dodatnih pitanja možete nas kontaktirati na
Telefone: 031/513-140 i 031/513-453 (direktor) i
E-mail: uzickagimnazija@ptt.rs

Autor: Vukadin Simović, direktor