MAJ092017
POZIV ZA UPIS U VII RAZRED SPECIJALNOG MATEMATIČKOG ODELJENJA

Dragi učenici i poštovani roditelji,

Odeljenje VII i VIII razreda osnovne škole u Užičkoj gimnaziji pruža mogu ćnost učenicima obdarenim za prirodne nauke da unaprede svoja znanja iz ovih oblasti.
Učenici VII i VIII razreda nastavljaju školovanje prema nastavnom planu i programu kao i u svim drugim osnovnim školama. Razlika je jedino u proširenom gradivu matematike, fizike i računarstva i informatike, koje rezultira učešćem na prestižnim takmičenjima u zemlji i inostranstvu iz tih predmeta.
U subotu, 25. marta 2017.godine u 09:00 časova počinje besplatna pripremna nastava iz matematike. Ona se organizuje za buduće sedmake – talentovane matematičare.
Sastanak sa roditeljima i učenicima zainteresovanim za upis u sedmi razred specijalnog matematičkog odeljenja, održaće se u četvrtak 23. marta 2017.godine, u 18:00 časova, u amfiteatru Užičke gimnazije.

Ukoliko imate dodatnih pitanja možete nas kontaktirati na
Telefone: 031/513-140 i 031/513-453 (direktor) i
E-mail: uzickagimnazija@ptt.rs

Autor: Vukadin Simović, direktor

10. oktobar. Welcome to Wonderland
04. oktobar. Evropski dan jezika 2017.
30. avgust. Raspored smena
30. jun. Dan Kanade
20. jun. Drugi nacionalni konkurs za kratkometražni film na španskom jeziku 'Servantes prikazuje ...'
19. jun. DSD ispiti 2017.
06. jun. DELF ispiti 2017.
05. jun. Srpska hemijska olimpijada