Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Bodovanje strucnog usavrsavanja 17/18.godina Konačni rezultati prijemnog ispita iz matematike za odeljenja učenika sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Rešenja prijemnog ispita iz matematike za računarsko odeljenje Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAJ092017
POZIV ZA UPIS U VII RAZRED SPECIJALNOG MATEMATIČKOG ODELJENJA

Dragi učenici i poštovani roditelji,

Odeljenje VII i VIII razreda osnovne škole u Užičkoj gimnaziji pruža mogu ćnost učenicima obdarenim za prirodne nauke da unaprede svoja znanja iz ovih oblasti.
Učenici VII i VIII razreda nastavljaju školovanje prema nastavnom planu i programu kao i u svim drugim osnovnim školama. Razlika je jedino u proširenom gradivu matematike, fizike i računarstva i informatike, koje rezultira učešćem na prestižnim takmičenjima u zemlji i inostranstvu iz tih predmeta.
U subotu, 25. marta 2017.godine u 09:00 časova počinje besplatna pripremna nastava iz matematike. Ona se organizuje za buduće sedmake – talentovane matematičare.
Sastanak sa roditeljima i učenicima zainteresovanim za upis u sedmi razred specijalnog matematičkog odeljenja, održaće se u četvrtak 23. marta 2017.godine, u 18:00 časova, u amfiteatru Užičke gimnazije.

Ukoliko imate dodatnih pitanja možete nas kontaktirati na
Telefone: 031/513-140 i 031/513-453 (direktor) i
E-mail: uzickagimnazija@ptt.rs

Autor: Vukadin Simović, direktor

01. jul. Obaveštenje za učenike I razreda u školskoj 2018/2019.
19. jun. Stranger Sagas
18. jun. English in Action 2018