Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAR072017
Okružno takmičenje iz matematike

Okružno takmičenje iz matematike održano je u Požegi 19.2.2017. Na takmičenju je učestvovalo 60 učenika Zlatiborskog okruga od kojih je 18 bilo iz naše škole. Na državno takmičenje su se kvalifikovala 4 naša učenika (od 12 iz celog Zlatiborskog okruga). To su Luka Starčević (II), Ana Maksimović (II), Vlade Lekić (IV), Mihailo Dedić (IV). Naša dva učenika, Strhinja Ristović i Marija Popović, podelili su prvo mesto u kategorij i prvog razreda, ali zbog nedovoljnog broja bodova nisu se kvalifikovali na državno takmičenje. Državno takmičenje će se održati 11.3.2017. u IX Beogradskoj gimnaziji.

Autor: Dejan Cvijetić

17. decembar. Humanitarna akcija - Budi i ti nečiji Deda Mraz
09. decembar. Predstava ,,Zato što te se plašim”
07. decembar. Video konferencija sa Švedskom