Obrazac za posmatranje casa Konkursna dokumentacija za ekskurziju školske 2017/18 Stories in French Canada 150 Canada 150 Stories in English ZAŠTO SE UPISATI U RAČUNARSKO ODELJENJE ZAŠTO SE UPISATI U ODELjENjE SEDMOG RAZREDA TALENTOVANIH MATEMATIČARA UŽIČKE GIMNAZIJE Konačni rezultati okružnog takmičenja iz stranih jezika Prijava za računarsko odeljenje Lifet za računarsko odeljenje Prijava za 7. razred specijalnog matematickog odeljenja Lifet za specijalno matematicko odeljenje Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Bodovanje SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAR072017
Okružno takmičenje iz matematike

Okružno takmičenje iz matematike održano je u Požegi 19.2.2017. Na takmičenju je učestvovalo 60 učenika Zlatiborskog okruga od kojih je 18 bilo iz naše škole. Na državno takmičenje su se kvalifikovala 4 naša učenika (od 12 iz celog Zlatiborskog okruga). To su Luka Starčević (II), Ana Maksimović (II), Vlade Lekić (IV), Mihailo Dedić (IV). Naša dva učenika, Strhinja Ristović i Marija Popović, podelili su prvo mesto u kategorij i prvog razreda, ali zbog nedovoljnog broja bodova nisu se kvalifikovali na državno takmičenje. Državno takmičenje će se održati 11.3.2017. u IX Beogradskoj gimnaziji.

Autor: Dejan Cvijetić

17. maj. "PROCES" - III2
10. maj. OBAVEŠTENјE – PRIJAVA ZA POLAGANјE PRIJEMNIH ISPITA
09. maj. POZIV ZA UPIS U RAČUNARSKO ODELjENjE
09. maj. POZIV ZA UPIS U VII RAZRED SPECIJALNOG MATEMATIČKOG ODELJENJA
25. april. DELF ispiti
10. april. Okružno i medjuokružno takmičenje iz odbojke
10. april. Francusko veče 2017.
27. mart. HIPPO 2017