MAR072017
Okružno takmičenje iz matematike

Okružno takmičenje iz matematike održano je u Požegi 19.2.2017. Na takmičenju je učestvovalo 60 učenika Zlatiborskog okruga od kojih je 18 bilo iz naše škole. Na državno takmičenje su se kvalifikovala 4 naša učenika (od 12 iz celog Zlatiborskog okruga). To su Luka Starčević (II), Ana Maksimović (II), Vlade Lekić (IV), Mihailo Dedić (IV). Naša dva učenika, Strhinja Ristović i Marija Popović, podelili su prvo mesto u kategorij i prvog razreda, ali zbog nedovoljnog broja bodova nisu se kvalifikovali na državno takmičenje. Državno takmičenje će se održati 11.3.2017. u IX Beogradskoj gimnaziji.

Autor: Dejan Cvijetić

31. oktobar. Francuski ataše u poseti Užičkoj gimnaziji
10. oktobar. Welcome to Wonderland
04. oktobar. Evropski dan jezika 2017.
30. avgust. Raspored smena
30. jun. Dan Kanade
20. jun. Drugi nacionalni konkurs za kratkometražni film na španskom jeziku 'Servantes prikazuje ...'
19. jun. DSD ispiti 2017.
06. jun. DELF ispiti 2017.