Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAR192017
Okružno takmičenje iz stranih jezika
kategorija: Takmičenja

U Užičkoj gimnaziji je 19. marta održano okružno takmičenje iz stranih jezika na kome je učestvovalo 49 učenika iz gimnazija i srednjih stručnih škola iz Užica, Požege, Prijepolja, Arilja, Sjenice, Nove Varoši, Bajine Bašte i Priboja. Oni su se takmičili u poznavanju engleskog, francuskog, ruskog i nemačkog jezika.
Učenici naše škole izborili su pet plasmana na republičko takmičenje. Vladimir Knežević IV1 i Sandra Tešović IV1 osvojili su prvo mesto iz nemačkog jezika, a Dubravka Ivanović IV3, Ivana Ilić IV2 i Andrija Tomić IV4 treće mesto iz engleskog jezika. Mentori učenicima su bile Ivana Vasilić i Brankica Skorković.
Konačni rezultati nalaze se u Info fajlovima.

Autor: Stručno veće za strane jezike

17. decembar. Humanitarna akcija - Budi i ti nečiji Deda Mraz
09. decembar. Predstava ,,Zato što te se plašim”
07. decembar. Video konferencija sa Švedskom