Konkursna dokumentacija za ekskurziju za školsku 1718.g. Obrazac za posmatranje casa ZAŠTO SE UPISATI U RAČUNARSKO ODELJENJE ZAŠTO SE UPISATI U ODELjENjE SEDMOG RAZREDA TALENTOVANIH MATEMATIČARA UŽIČKE GIMNAZIJE Konačni rezultati okružnog takmičenja iz stranih jezika Prijava za računarsko odeljenje Lifet za računarsko odeljenje Prijava za 7. razred specijalnog matematickog odeljenja Lifet za specijalno matematicko odeljenje Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Bodovanje SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAR192017
Okružno takmičenje iz stranih jezika
kategorija: Takmičenja

U Užičkoj gimnaziji je 19. marta održano okružno takmičenje iz stranih jezika na kome je učestvovalo 49 učenika iz gimnazija i srednjih stručnih škola iz Užica, Požege, Prijepolja, Arilja, Sjenice, Nove Varoši, Bajine Bašte i Priboja. Oni su se takmičili u poznavanju engleskog, francuskog, ruskog i nemačkog jezika.
Učenici naše škole izborili su pet plasmana na republičko takmičenje. Vladimir Knežević IV1 i Sandra Tešović IV1 osvojili su prvo mesto iz nemačkog jezika, a Dubravka Ivanović IV3, Ivana Ilić IV2 i Andrija Tomić IV4 treće mesto iz engleskog jezika. Mentori učenicima su bile Ivana Vasilić i Brankica Skorković.
Konačni rezultati nalaze se u Info fajlovima.

Autor: Stručno veće za strane jezike

20. jun. Drugi nacionalni konkurs za kratkometražni film na španskom jeziku 'Servantes prikazuje ...'
19. jun. DSD ispiti 2017.
06. jun. DELF ispiti 2017.
05. jun. Srpska hemijska olimpijada
02. jun. Canada 150