Stories in French Canada 150 Canada 150 Stories in English ZAŠTO SE UPISATI U RAČUNARSKO ODELJENJE ZAŠTO SE UPISATI U ODELjENjE SEDMOG RAZREDA TALENTOVANIH MATEMATIČARA UŽIČKE GIMNAZIJE Konačni rezultati okružnog takmičenja iz stranih jezika Prijava za računarsko odeljenje Lifet za računarsko odeljenje Prijava za 7. razred specijalnog matematickog odeljenja Lifet za specijalno matematicko odeljenje Konkursna dokumentacija za ekskurziju školske 2016/17 Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Bodovanje SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAR192017
Okružno takmičenje iz stranih jezika
kategorija: Takmičenja

U Užičkoj gimnaziji je 19. marta održano okružno takmičenje iz stranih jezika na kome je učestvovalo 49 učenika iz gimnazija i srednjih stručnih škola iz Užica, Požege, Prijepolja, Arilja, Sjenice, Nove Varoši, Bajine Bašte i Priboja. Oni su se takmičili u poznavanju engleskog, francuskog, ruskog i nemačkog jezika.
Učenici naše škole izborili su pet plasmana na republičko takmičenje. Vladimir Knežević IV1 i Sandra Tešović IV1 osvojili su prvo mesto iz nemačkog jezika, a Dubravka Ivanović IV3, Ivana Ilić IV2 i Andrija Tomić IV4 treće mesto iz engleskog jezika. Mentori učenicima su bile Ivana Vasilić i Brankica Skorković.
Konačni rezultati nalaze se u Info fajlovima.

Autor: Stručno veće za strane jezike

25. april. DELF ispiti
10. april. Okružno i medjuokružno takmičenje iz odbojke
10. april. Francusko veče 2017.
27. mart. HIPPO 2017
20. mart. POZIV ZA UPIS U VII RAZRED SPECIJALNOG MATEMATIČKOG ODELJENJA
20. mart. POZIV ZA UPIS U RAČUNARSKO ODELjENjE
19. mart. Englesko veče 2017.
10. mart. DSD ispiti