MAR192017
Englesko veče 2017.

Nakon izuzetno uspešne engleske večeri održane 24. novembra 2016. godine u svečanoj sali Užičke gimnazije,pod nazivom 'United Sounds of Music', jedan od najzaslužnijih za njegovu realizaciju, Tomislav Bakić IV6, prikupio je i postavio online obilje materijala u vezi sa ovim programom koji možete pogledati na http://tomislavbakic.cf.

Uživajte!

Autor: Stručno veće za engleski jezik

09. januar. Javni čas ruskog jezika
26. decembar. Nemačko veče
20. decembar. Literary Contest: “I’m Nobody, who are you?”
15. decembar. Užički parlamentarci u poseti Srpskoj akademiji nauka i umetnosti
15. decembar. Harry Potter Quiz
14. decembar. Bronzana medalja na Međunarodnoj naučnoj olimpijadi u Holandiji
12. decembar. Takmičenje „Dabar“