Konkursna dokumentacija za ekskurziju za školsku 1718.g. Obrazac za posmatranje casa ZAŠTO SE UPISATI U RAČUNARSKO ODELJENJE ZAŠTO SE UPISATI U ODELjENjE SEDMOG RAZREDA TALENTOVANIH MATEMATIČARA UŽIČKE GIMNAZIJE Konačni rezultati okružnog takmičenja iz stranih jezika Prijava za računarsko odeljenje Lifet za računarsko odeljenje Prijava za 7. razred specijalnog matematickog odeljenja Lifet za specijalno matematicko odeljenje Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Bodovanje SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAR192017
Englesko veče 2017.

Nakon izuzetno uspešne engleske večeri održane 24. novembra 2016. godine u svečanoj sali Užičke gimnazije,pod nazivom 'United Sounds of Music', jedan od najzaslužnijih za njegovu realizaciju, Tomislav Bakić IV6, prikupio je i postavio online obilje materijala u vezi sa ovim programom koji možete pogledati na http://tomislavbakic.cf.

Uživajte!

Autor: Stručno veće za engleski jezik

20. jun. Drugi nacionalni konkurs za kratkometražni film na španskom jeziku 'Servantes prikazuje ...'
19. jun. DSD ispiti 2017.
06. jun. DELF ispiti 2017.
05. jun. Srpska hemijska olimpijada
02. jun. Canada 150