Stories in French Canada 150 Canada 150 Stories in English ZAŠTO SE UPISATI U RAČUNARSKO ODELJENJE ZAŠTO SE UPISATI U ODELjENjE SEDMOG RAZREDA TALENTOVANIH MATEMATIČARA UŽIČKE GIMNAZIJE Konačni rezultati okružnog takmičenja iz stranih jezika Prijava za računarsko odeljenje Lifet za računarsko odeljenje Prijava za 7. razred specijalnog matematickog odeljenja Lifet za specijalno matematicko odeljenje Konkursna dokumentacija za ekskurziju školske 2016/17 Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Bodovanje SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAR192017
Englesko veče 2017.

Nakon izuzetno uspešne engleske večeri održane 24. novembra 2016. godine u svečanoj sali Užičke gimnazije,pod nazivom 'United Sounds of Music', jedan od najzaslužnijih za njegovu realizaciju, Tomislav Bakić IV6, prikupio je i postavio online obilje materijala u vezi sa ovim programom koji možete pogledati na http://tomislavbakic.cf.

Uživajte!

Autor: Stručno veće za engleski jezik

25. april. DELF ispiti
10. april. Okružno i medjuokružno takmičenje iz odbojke
10. april. Francusko veče 2017.
27. mart. HIPPO 2017
20. mart. POZIV ZA UPIS U VII RAZRED SPECIJALNOG MATEMATIČKOG ODELJENJA