Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Bodovanje strucnog usavrsavanja 17/18.godina Konačni rezultati prijemnog ispita iz matematike za odeljenja učenika sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Rešenja prijemnog ispita iz matematike za računarsko odeljenje Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAR272017
HIPPO 2017
kategorija: Takmičenja

U polufinale petog po redu medjunarodnog takmičenja iz engleskog jezika HIPPO 2017, na kome je ove godine učestvovalo preko 15500 dece iz čitavog sveta, plasiralo se šest učenika Užičke gimnazije. To su : Sofija Tomić I1, Tijana Stanić I7, Simo Đuričić I1, Miloš Jolović I4, Vladimir Mijatović III2 i Andrej Kovačević III4. Polufinalno takmičenje je na programu 1. aprila 2017.

Autor: Stručno veće za engleski jezik

01. jul. Obaveštenje za učenike I razreda u školskoj 2018/2019.
19. jun. Stranger Sagas
18. jun. English in Action 2018