MAR272017
HIPPO 2017
kategorija: Takmičenja

U polufinale petog po redu medjunarodnog takmičenja iz engleskog jezika HIPPO 2017, na kome je ove godine učestvovalo preko 15500 dece iz čitavog sveta, plasiralo se šest učenika Užičke gimnazije. To su : Sofija Tomić I1, Tijana Stanić I7, Simo Đuričić I1, Miloš Jolović I4, Vladimir Mijatović III2 i Andrej Kovačević III4. Polufinalno takmičenje je na programu 1. aprila 2017.

Autor: Stručno veće za engleski jezik

15. decembar. Harry Potter Quiz
14. decembar. Bronzana medalja na Međunarodnoj naučnoj olimpijadi u Holandiji
12. decembar. Takmičenje „Dabar“