Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Obrazac za posmatranje casa Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Bodovanje SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAR272017
HIPPO 2017
kategorija: Takmičenja

U polufinale petog po redu medjunarodnog takmičenja iz engleskog jezika HIPPO 2017, na kome je ove godine učestvovalo preko 15500 dece iz čitavog sveta, plasiralo se šest učenika Užičke gimnazije. To su : Sofija Tomić I1, Tijana Stanić I7, Simo Đuričić I1, Miloš Jolović I4, Vladimir Mijatović III2 i Andrej Kovačević III4. Polufinalno takmičenje je na programu 1. aprila 2017.

Autor: Stručno veće za engleski jezik

21. maj. Rezultati DSD ispita
15. maj. 6. NIS Olimpijada
15. maj. Besmrtni puk
25. april. OBAVEŠTENјE – PRIJAVA ZA POLAGANјE PRIJEMNIH ISPITA
25. april. POZIV ZA UPIS U RAČUNARSKO ODELjENjE
24. april. Izveštaj o poseti SANU
15. april. Republičko takmičenje iz stranih jezika
12. april. DSD ispiti 2018.