Stories in French Canada 150 Canada 150 Stories in English ZAŠTO SE UPISATI U RAČUNARSKO ODELJENJE ZAŠTO SE UPISATI U ODELjENjE SEDMOG RAZREDA TALENTOVANIH MATEMATIČARA UŽIČKE GIMNAZIJE Konačni rezultati okružnog takmičenja iz stranih jezika Prijava za računarsko odeljenje Lifet za računarsko odeljenje Prijava za 7. razred specijalnog matematickog odeljenja Lifet za specijalno matematicko odeljenje Konkursna dokumentacija za ekskurziju školske 2016/17 Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Bodovanje SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAR272017
HIPPO 2017
kategorija: Takmičenja

U polufinale petog po redu medjunarodnog takmičenja iz engleskog jezika HIPPO 2017, na kome je ove godine učestvovalo preko 15500 dece iz čitavog sveta, plasiralo se šest učenika Užičke gimnazije. To su : Sofija Tomić I1, Tijana Stanić I7, Simo Đuričić I1, Miloš Jolović I4, Vladimir Mijatović III2 i Andrej Kovačević III4. Polufinalno takmičenje je na programu 1. aprila 2017.

Autor: Stručno veće za engleski jezik

25. april. DELF ispiti
10. april. Okružno i medjuokružno takmičenje iz odbojke
10. april. Francusko veče 2017.
20. mart. POZIV ZA UPIS U RAČUNARSKO ODELjENjE
20. mart. POZIV ZA UPIS U VII RAZRED SPECIJALNOG MATEMATIČKOG ODELJENJA
19. mart. Englesko veče 2017.
19. mart. Okružno takmičenje iz stranih jezika
10. mart. DSD ispiti