Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

APR102017
Francusko veče 2017.

U okviru meseca Frankofonije, u svečanoj sali Užičke gimnazije 30. marta je održano Francusko veče posvećeno našoj preminuloj profesorki Borki Vesović. Učenici su kroz poeziju, glumu, muziku i ples predstavili lepotu francuskog jezika i kulture. Tema večeri bila je boemska četvrt Pariza - Monmartr.

Autor: Đurđica Sudzilovski

04. novembar. Jesenji pozorišni festival