APR102017
Francusko veče 2017.

U okviru meseca Frankofonije, u svečanoj sali Užičke gimnazije 30. marta je održano Francusko veče posvećeno našoj preminuloj profesorki Borki Vesović. Učenici su kroz poeziju, glumu, muziku i ples predstavili lepotu francuskog jezika i kulture. Tema večeri bila je boemska četvrt Pariza - Monmartr.

Autor: Đurđica Sudzilovski

09. januar. Javni čas ruskog jezika
26. decembar. Nemačko veče
20. decembar. Literary Contest: “I’m Nobody, who are you?”
15. decembar. Užički parlamentarci u poseti Srpskoj akademiji nauka i umetnosti
15. decembar. Harry Potter Quiz
14. decembar. Bronzana medalja na Međunarodnoj naučnoj olimpijadi u Holandiji
12. decembar. Takmičenje „Dabar“