Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Bodovanje strucnog usavrsavanja 17/18.godina Konačni rezultati prijemnog ispita iz matematike za odeljenja učenika sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Rešenja prijemnog ispita iz matematike za računarsko odeljenje Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

APR102017
Okružno i medjuokružno takmičenje iz odbojke
kategorija: Takmičenja

Nakon uspešnog okružnog takmičenja u Prijepolju i medjuokružnog u Kraljevu odbojkaši Užičke gimnazije zauzeli su 7. mesto na republičkom takmičenju održanom u Karatašu i Kladovu 22. i 23. marta 2017. godine.
Na finalnom turniru bilo je osam škola rasporedjenih u dve grupe. Naši odbojkaši su bili u veoma jakoj grupi sa Sportskom gimnazijom iz Beograda, Velikim Gradištem i Ljigom. Prvo mesto zauzela je srednja škola iz Velikog Gradišta.
Za Užičku gimnaziju igrali su: Veljko Murić, Milan Veljašević, Dušan Božić, Veljko Lekić, Igor Derikonjić, Ljubiša Milojević, Uroš Ješić, Petar Djokić i Jovan kostić. Profesor: Svetlana Knežević.
Ostaje žal za ne donesenim medaljama i peharom,jer momci su pokazali veliku borbenost i odličnu igru o čemu svedoče i čestitke od svih sudija kao i prvoplasirane ekipe.
Ovoga puta žreb nije bio na našoj strani.Mozda će neka druga ekipa imati više sreće drugi put.

Autor: Tomislav Bakić 4-6

01. jul. Obaveštenje za učenike I razreda u školskoj 2018/2019.
19. jun. Stranger Sagas
18. jun. English in Action 2018