APR102017
Okružno i medjuokružno takmičenje iz odbojke
kategorija: Takmičenja

Nakon uspešnog okružnog takmičenja u Prijepolju i medjuokružnog u Kraljevu odbojkaši Užičke gimnazije zauzeli su 7. mesto na republičkom takmičenju održanom u Karatašu i Kladovu 22. i 23. marta 2017. godine.
Na finalnom turniru bilo je osam škola rasporedjenih u dve grupe. Naši odbojkaši su bili u veoma jakoj grupi sa Sportskom gimnazijom iz Beograda, Velikim Gradištem i Ljigom. Prvo mesto zauzela je srednja škola iz Velikog Gradišta.
Za Užičku gimnaziju igrali su: Veljko Murić, Milan Veljašević, Dušan Božić, Veljko Lekić, Igor Derikonjić, Ljubiša Milojević, Uroš Ješić, Petar Djokić i Jovan kostić. Profesor: Svetlana Knežević.
Ostaje žal za ne donesenim medaljama i peharom,jer momci su pokazali veliku borbenost i odličnu igru o čemu svedoče i čestitke od svih sudija kao i prvoplasirane ekipe.
Ovoga puta žreb nije bio na našoj strani.Mozda će neka druga ekipa imati više sreće drugi put.

Autor: Tomislav Bakić 4-6

09. januar. Javni čas ruskog jezika
26. decembar. Nemačko veče
20. decembar. Literary Contest: “I’m Nobody, who are you?”
15. decembar. Užički parlamentarci u poseti Srpskoj akademiji nauka i umetnosti
15. decembar. Harry Potter Quiz
14. decembar. Bronzana medalja na Međunarodnoj naučnoj olimpijadi u Holandiji
12. decembar. Takmičenje „Dabar“