Obrazac za posmatranje casa ZAŠTO SE UPISATI U RAČUNARSKO ODELJENJE ZAŠTO SE UPISATI U ODELjENjE SEDMOG RAZREDA TALENTOVANIH MATEMATIČARA UŽIČKE GIMNAZIJE Konačni rezultati okružnog takmičenja iz stranih jezika Prijava za računarsko odeljenje Lifet za računarsko odeljenje Prijava za 7. razred specijalnog matematickog odeljenja Lifet za specijalno matematicko odeljenje Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Bodovanje SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

APR102017
Okružno i medjuokružno takmičenje iz odbojke
kategorija: Takmičenja

Nakon uspešnog okružnog takmičenja u Prijepolju i medjuokružnog u Kraljevu odbojkaši Užičke gimnazije zauzeli su 7. mesto na republičkom takmičenju održanom u Karatašu i Kladovu 22. i 23. marta 2017. godine.
Na finalnom turniru bilo je osam škola rasporedjenih u dve grupe. Naši odbojkaši su bili u veoma jakoj grupi sa Sportskom gimnazijom iz Beograda, Velikim Gradištem i Ljigom. Prvo mesto zauzela je srednja škola iz Velikog Gradišta.
Za Užičku gimnaziju igrali su: Veljko Murić, Milan Veljašević, Dušan Božić, Veljko Lekić, Igor Derikonjić, Ljubiša Milojević, Uroš Ješić, Petar Djokić i Jovan kostić. Profesor: Svetlana Knežević.
Ostaje žal za ne donesenim medaljama i peharom,jer momci su pokazali veliku borbenost i odličnu igru o čemu svedoče i čestitke od svih sudija kao i prvoplasirane ekipe.
Ovoga puta žreb nije bio na našoj strani.Mozda će neka druga ekipa imati više sreće drugi put.

Autor: Tomislav Bakić 4-6

30. jun. Dan Kanade
20. jun. Drugi nacionalni konkurs za kratkometražni film na španskom jeziku 'Servantes prikazuje ...'
19. jun. DSD ispiti 2017.
06. jun. DELF ispiti 2017.
05. jun. Srpska hemijska olimpijada
02. jun. Canada 150