Obrazac za posmatranje casa Konkursna dokumentacija za ekskurziju školske 2017/18 Stories in French Canada 150 Canada 150 Stories in English ZAŠTO SE UPISATI U RAČUNARSKO ODELJENJE ZAŠTO SE UPISATI U ODELjENjE SEDMOG RAZREDA TALENTOVANIH MATEMATIČARA UŽIČKE GIMNAZIJE Konačni rezultati okružnog takmičenja iz stranih jezika Prijava za računarsko odeljenje Lifet za računarsko odeljenje Prijava za 7. razred specijalnog matematickog odeljenja Lifet za specijalno matematicko odeljenje Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Bodovanje SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

APR252017
DELF ispiti

23. aprila Užička gimnazija je uz još nekoliko škola u Srbiji bila domaćin polaganja DELF ispita. Na ispit je izašlo ukupno 30 učenika, od toga 21 učenik iz naše škole. Učenici su polagali testove na tri nivoa - A1, A2 i B1. Rezultati testa biće poznati tokom maja.

Autor: Đurđica Sudzilovski

17. maj. "PROCES" - III2
10. maj. OBAVEŠTENјE – PRIJAVA ZA POLAGANјE PRIJEMNIH ISPITA
09. maj. POZIV ZA UPIS U RAČUNARSKO ODELjENjE
09. maj. POZIV ZA UPIS U VII RAZRED SPECIJALNOG MATEMATIČKOG ODELJENJA
10. april. Francusko veče 2017.
10. april. Okružno i medjuokružno takmičenje iz odbojke
27. mart. HIPPO 2017