Bodovanje strucnog usavrsavanja 17/18.godina Konačni rezultati prijemnog ispita iz matematike za odeljenja učenika sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Rešenja prijemnog ispita iz matematike za računarsko odeljenje Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Obrazac za posmatranje casa Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

APR252017
DELF ispiti

23. aprila Užička gimnazija je uz još nekoliko škola u Srbiji bila domaćin polaganja DELF ispita. Na ispit je izašlo ukupno 30 učenika, od toga 21 učenik iz naše škole. Učenici su polagali testove na tri nivoa - A1, A2 i B1. Rezultati testa biće poznati tokom maja.

Autor: Đurđica Sudzilovski

09. jun. Znanjem kroz Evropu