Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

APR252017
DELF ispiti

23. aprila Užička gimnazija je uz još nekoliko škola u Srbiji bila domaćin polaganja DELF ispita. Na ispit je izašlo ukupno 30 učenika, od toga 21 učenik iz naše škole. Učenici su polagali testove na tri nivoa - A1, A2 i B1. Rezultati testa biće poznati tokom maja.

Autor: Đurđica Sudzilovski

17. decembar. Humanitarna akcija - Budi i ti nečiji Deda Mraz
09. decembar. Predstava ,,Zato što te se plašim”
07. decembar. Video konferencija sa Švedskom