APR252017
DELF ispiti

23. aprila Užička gimnazija je uz još nekoliko škola u Srbiji bila domaćin polaganja DELF ispita. Na ispit je izašlo ukupno 30 učenika, od toga 21 učenik iz naše škole. Učenici su polagali testove na tri nivoa - A1, A2 i B1. Rezultati testa biće poznati tokom maja.

Autor: Đurđica Sudzilovski

31. oktobar. Francuski ataše u poseti Užičkoj gimnaziji
10. oktobar. Welcome to Wonderland
04. oktobar. Evropski dan jezika 2017.
30. avgust. Raspored smena
30. jun. Dan Kanade
20. jun. Drugi nacionalni konkurs za kratkometražni film na španskom jeziku 'Servantes prikazuje ...'
19. jun. DSD ispiti 2017.
06. jun. DELF ispiti 2017.