Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Spisak škola koje realizuju prijemni ispit za IT odeljenja Prijava za prijemni ispit za IT odeljenje Odluka o odlaganju početka drugog polugodišta Zašto upisati računarsko odeljenje Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

APR252018
OBAVEŠTENјE – PRIJAVA ZA POLAGANјE PRIJEMNIH ISPITA

Prijavlјivanje učenika za polaganje prijemnog ispita iz matematike za upis u odelјenje koje ostvaruje nastavni plan i program za Gimnaziju za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku traje do 14.5.2018.g. Prijemni ispit polagaće se u nedelјu 03.06.2018. godine od 10-12 časova.

Autor: Vukadin Simović, direktor

17. mart. Okružno takmičenje iz stranih jezika