Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Obrazac za posmatranje casa Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Bodovanje SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAJ242017
Izložba slika u Užičkoj gimnaziji

Kao i svake godine, organizovali smo i izložbu najboljih i najuspelijih likovnih radova učenika Užičke gimnazije–crteža, slika, stripova, kolaža, fotografija itd. nastalih na časovima i sekciji. Izložba je otvorena 10. maja u holu škole. Na postavci izložbe radili su učenici I4, III1-Topalović Bogdan i Vladimir Nikolić i III3 Penezić Jovana, Simić Ognjen i Joković Ljubica. I izložba radova Lutke ginjol koje prave maturanti postavljena je u holu škole.

Autor: Biljana Spalović

21. maj. Rezultati DSD ispita
15. maj. 6. NIS Olimpijada
15. maj. Besmrtni puk
25. april. OBAVEŠTENјE – PRIJAVA ZA POLAGANјE PRIJEMNIH ISPITA
25. april. POZIV ZA UPIS U RAČUNARSKO ODELjENjE
24. april. Izveštaj o poseti SANU
15. april. Republičko takmičenje iz stranih jezika
12. april. DSD ispiti 2018.