MAJ242017
Izložba slika u Užičkoj gimnaziji

Kao i svake godine, organizovali smo i izložbu najboljih i najuspelijih likovnih radova učenika Užičke gimnazije–crteža, slika, stripova, kolaža, fotografija itd. nastalih na časovima i sekciji. Izložba je otvorena 10. maja u holu škole. Na postavci izložbe radili su učenici I4, III1-Topalović Bogdan i Vladimir Nikolić i III3 Penezić Jovana, Simić Ognjen i Joković Ljubica. I izložba radova Lutke ginjol koje prave maturanti postavljena je u holu škole.

Autor: Biljana Spalović

09. januar. Javni čas ruskog jezika
26. decembar. Nemačko veče
20. decembar. Literary Contest: “I’m Nobody, who are you?”
15. decembar. Užički parlamentarci u poseti Srpskoj akademiji nauka i umetnosti
15. decembar. Harry Potter Quiz
14. decembar. Bronzana medalja na Međunarodnoj naučnoj olimpijadi u Holandiji
12. decembar. Takmičenje „Dabar“