Konkursna dokumentacija za ekskurziju za školsku 1718.g. Obrazac za posmatranje casa ZAŠTO SE UPISATI U RAČUNARSKO ODELJENJE ZAŠTO SE UPISATI U ODELjENjE SEDMOG RAZREDA TALENTOVANIH MATEMATIČARA UŽIČKE GIMNAZIJE Konačni rezultati okružnog takmičenja iz stranih jezika Prijava za računarsko odeljenje Lifet za računarsko odeljenje Prijava za 7. razred specijalnog matematickog odeljenja Lifet za specijalno matematicko odeljenje Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Bodovanje SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAJ242017
Izložba slika u Užičkoj gimnaziji

Kao i svake godine, organizovali smo i izložbu najboljih i najuspelijih likovnih radova učenika Užičke gimnazije–crteža, slika, stripova, kolaža, fotografija itd. nastalih na časovima i sekciji. Izložba je otvorena 10. maja u holu škole. Na postavci izložbe radili su učenici I4, III1-Topalović Bogdan i Vladimir Nikolić i III3 Penezić Jovana, Simić Ognjen i Joković Ljubica. I izložba radova Lutke ginjol koje prave maturanti postavljena je u holu škole.

Autor: Biljana Spalović

20. jun. Drugi nacionalni konkurs za kratkometražni film na španskom jeziku 'Servantes prikazuje ...'
19. jun. DSD ispiti 2017.
06. jun. DELF ispiti 2017.
05. jun. Srpska hemijska olimpijada
02. jun. Canada 150