MAJ242017
Izložba slika u Užičkoj gimnaziji

Kao i svake godine, organizovali smo i izložbu najboljih i najuspelijih likovnih radova učenika Užičke gimnazije–crteža, slika, stripova, kolaža, fotografija itd. nastalih na časovima i sekciji. Izložba je otvorena 10. maja u holu škole. Na postavci izložbe radili su učenici I4, III1-Topalović Bogdan i Vladimir Nikolić i III3 Penezić Jovana, Simić Ognjen i Joković Ljubica. I izložba radova Lutke ginjol koje prave maturanti postavljena je u holu škole.

Autor: Biljana Spalović

30. jun. Dan Kanade
20. jun. Drugi nacionalni konkurs za kratkometražni film na španskom jeziku 'Servantes prikazuje ...'
19. jun. DSD ispiti 2017.
06. jun. DELF ispiti 2017.
05. jun. Srpska hemijska olimpijada
02. jun. Canada 150