Konkursna dokumentacija za ekskurziju za školsku 1718.g. Obrazac za posmatranje casa ZAŠTO SE UPISATI U RAČUNARSKO ODELJENJE ZAŠTO SE UPISATI U ODELjENjE SEDMOG RAZREDA TALENTOVANIH MATEMATIČARA UŽIČKE GIMNAZIJE Konačni rezultati okružnog takmičenja iz stranih jezika Prijava za računarsko odeljenje Lifet za računarsko odeljenje Prijava za 7. razred specijalnog matematickog odeljenja Lifet za specijalno matematicko odeljenje Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Bodovanje SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

JUN062017
DELF ispiti 2017.

Učenici Užičke gimnazije postigli su odlične rezultate na DELF ispitu koji je odrzan 23. aprila ove godine. Sledeći učenici uspešno su položili ispit i ostvarili uslov za dobijanje diplome:
Božović Kristina B1
Trifunović Teodora A1
Zlatić Tomka A1

Autor: Đurđica Sudzilovski

20. jun. Drugi nacionalni konkurs za kratkometražni film na španskom jeziku 'Servantes prikazuje ...'
19. jun. DSD ispiti 2017.
05. jun. Srpska hemijska olimpijada
02. jun. Canada 150