JUN052017
Srpska hemijska olimpijada
kategorija: Takmičenja

Posle uspešno završenog Republičkog takmičenja iz hemije,naša dva učenika su se plasirala na Srpsku hemijsku olimpijadu koja je održana u Beogradu od 25. do 28. maja.Na olimpijadi je učestvovalo 12 učenika(dva učenika drugog i deset učenika trećeg i četvrtog razreda).
Učenik trećeg razreda Andrej Kovačević je osvojio 4.mesto i plasirao se na Međunarodnu olimpijadu koja će biti održana polovinom jula na Tajlandu.
Učenik drugog razreda Igor Topalović je takođe ostvario odličan rezultat,5.mesto u istoj kategoriji.Ovi naši učenici će ići na pripreme za predstojeću Međunarodnu olimpijadu, tokom juna, na Hemijski fakultet.

Autor: Slavica Veljović, profesor hemije

10. oktobar. Welcome to Wonderland
04. oktobar. Evropski dan jezika 2017.
30. avgust. Raspored smena
30. jun. Dan Kanade
20. jun. Drugi nacionalni konkurs za kratkometražni film na španskom jeziku 'Servantes prikazuje ...'
19. jun. DSD ispiti 2017.
06. jun. DELF ispiti 2017.
02. jun. Canada 150