Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Obrazac za posmatranje casa Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Bodovanje SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

JUN052017
Srpska hemijska olimpijada
kategorija: Takmičenja

Posle uspešno završenog Republičkog takmičenja iz hemije,naša dva učenika su se plasirala na Srpsku hemijsku olimpijadu koja je održana u Beogradu od 25. do 28. maja.Na olimpijadi je učestvovalo 12 učenika(dva učenika drugog i deset učenika trećeg i četvrtog razreda).
Učenik trećeg razreda Andrej Kovačević je osvojio 4.mesto i plasirao se na Međunarodnu olimpijadu koja će biti održana polovinom jula na Tajlandu.
Učenik drugog razreda Igor Topalović je takođe ostvario odličan rezultat,5.mesto u istoj kategoriji.Ovi naši učenici će ići na pripreme za predstojeću Međunarodnu olimpijadu, tokom juna, na Hemijski fakultet.

Autor: Slavica Veljović, profesor hemije

21. maj. Rezultati DSD ispita
15. maj. 6. NIS Olimpijada
15. maj. Besmrtni puk
25. april. OBAVEŠTENјE – PRIJAVA ZA POLAGANјE PRIJEMNIH ISPITA
25. april. POZIV ZA UPIS U RAČUNARSKO ODELjENjE
24. april. Izveštaj o poseti SANU
15. april. Republičko takmičenje iz stranih jezika
12. april. DSD ispiti 2018.