JUN052017
Srpska hemijska olimpijada
kategorija: Takmičenja

Posle uspešno završenog Republičkog takmičenja iz hemije,naša dva učenika su se plasirala na Srpsku hemijsku olimpijadu koja je održana u Beogradu od 25. do 28. maja.Na olimpijadi je učestvovalo 12 učenika(dva učenika drugog i deset učenika trećeg i četvrtog razreda).
Učenik trećeg razreda Andrej Kovačević je osvojio 4.mesto i plasirao se na Međunarodnu olimpijadu koja će biti održana polovinom jula na Tajlandu.
Učenik drugog razreda Igor Topalović je takođe ostvario odličan rezultat,5.mesto u istoj kategoriji.Ovi naši učenici će ići na pripreme za predstojeću Međunarodnu olimpijadu, tokom juna, na Hemijski fakultet.

Autor: Slavica Veljović, profesor hemije

15. decembar. Harry Potter Quiz
14. decembar. Bronzana medalja na Međunarodnoj naučnoj olimpijadi u Holandiji
12. decembar. Takmičenje „Dabar“