Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Bodovanje strucnog usavrsavanja 17/18.godina Konačni rezultati prijemnog ispita iz matematike za odeljenja učenika sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Rešenja prijemnog ispita iz matematike za računarsko odeljenje Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

JUN052017
Srpska hemijska olimpijada
kategorija: Takmičenja

Posle uspešno završenog Republičkog takmičenja iz hemije,naša dva učenika su se plasirala na Srpsku hemijsku olimpijadu koja je održana u Beogradu od 25. do 28. maja.Na olimpijadi je učestvovalo 12 učenika(dva učenika drugog i deset učenika trećeg i četvrtog razreda).
Učenik trećeg razreda Andrej Kovačević je osvojio 4.mesto i plasirao se na Međunarodnu olimpijadu koja će biti održana polovinom jula na Tajlandu.
Učenik drugog razreda Igor Topalović je takođe ostvario odličan rezultat,5.mesto u istoj kategoriji.Ovi naši učenici će ići na pripreme za predstojeću Međunarodnu olimpijadu, tokom juna, na Hemijski fakultet.

Autor: Slavica Veljović, profesor hemije

01. jul. Obaveštenje za učenike I razreda u školskoj 2018/2019.
19. jun. Stranger Sagas
18. jun. English in Action 2018