Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Učenici prvog razreda matematički smer za skolsku 18/19 Učenici prvog razreda drustvenog smera za skolsku 18/19.god. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Konačni rezultati prijemnog ispita iz matematike za odeljenja učenika sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Rešenja prijemnog ispita iz matematike za računarsko odeljenje Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

JUN052017
Srpska hemijska olimpijada
kategorija: Takmičenja

Posle uspešno završenog Republičkog takmičenja iz hemije,naša dva učenika su se plasirala na Srpsku hemijsku olimpijadu koja je održana u Beogradu od 25. do 28. maja.Na olimpijadi je učestvovalo 12 učenika(dva učenika drugog i deset učenika trećeg i četvrtog razreda).
Učenik trećeg razreda Andrej Kovačević je osvojio 4.mesto i plasirao se na Međunarodnu olimpijadu koja će biti održana polovinom jula na Tajlandu.
Učenik drugog razreda Igor Topalović je takođe ostvario odličan rezultat,5.mesto u istoj kategoriji.Ovi naši učenici će ići na pripreme za predstojeću Međunarodnu olimpijadu, tokom juna, na Hemijski fakultet.

Autor: Slavica Veljović, profesor hemije

17. oktobar. Podela platnenih torbi u cilju smanjenja upotrebe plastičnih kesa
16. oktobar. Časopis Ogledalo raspisuje konkurs BEOSEF
13. oktobar. Pozorišna predstava
10. oktobar. Video konferencija sa Belgijom
01. oktobar. eTwinning projekat
29. septembar. Evropski dan jezika 2018.
05. septembar. Udžbenici u školskoj 2018/19
30. avgust. Početak nove školske godine