Konkursna dokumentacija za ekskurziju za školsku 1718.g. Obrazac za posmatranje casa ZAŠTO SE UPISATI U RAČUNARSKO ODELJENJE ZAŠTO SE UPISATI U ODELjENjE SEDMOG RAZREDA TALENTOVANIH MATEMATIČARA UŽIČKE GIMNAZIJE Konačni rezultati okružnog takmičenja iz stranih jezika Prijava za računarsko odeljenje Lifet za računarsko odeljenje Prijava za 7. razred specijalnog matematickog odeljenja Lifet za specijalno matematicko odeljenje Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Bodovanje SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

JUN192017
DSD ispiti 2017.

Svih devet učenika Užičke gimnazije koji su polagali DSD ispit ove godine, stekli su uslov za dobijanje međunarodno priznate diplome iz nemačkog jezika. to su:
Odeljenje IV1:

Sandra Tešović (B1)
Vladimir Knežević (B1)
Ivana Podgorica (B1)
Ana Borčić (A2)
Anđela Paunović (B1)

Odeljenje IV6:
Aleksandar Rogić (B1)
Teodora Žerađanin (B1)
Milica Radojičić (B1)
Maša Čorbić (B1)

Koordinator svih aktivnosti i mentor učenicima bila je Ivana Vasilić, profesor nemačkog jezika.

Autor: Stručno veće za strane jezike

20. jun. Drugi nacionalni konkurs za kratkometražni film na španskom jeziku 'Servantes prikazuje ...'
06. jun. DELF ispiti 2017.
05. jun. Srpska hemijska olimpijada
02. jun. Canada 150