Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Obrazac za posmatranje casa Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Bodovanje SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

JUN192017
DSD ispiti 2017.

Svih devet učenika Užičke gimnazije koji su polagali DSD ispit ove godine, stekli su uslov za dobijanje međunarodno priznate diplome iz nemačkog jezika. to su:
Odeljenje IV1:

Sandra Tešović (B1)
Vladimir Knežević (B1)
Ivana Podgorica (B1)
Ana Borčić (A2)
Anđela Paunović (B1)

Odeljenje IV6:
Aleksandar Rogić (B1)
Teodora Žerađanin (B1)
Milica Radojičić (B1)
Maša Čorbić (B1)

Koordinator svih aktivnosti i mentor učenicima bila je Ivana Vasilić, profesor nemačkog jezika.

Autor: Stručno veće za strane jezike

21. maj. Rezultati DSD ispita
15. maj. 6. NIS Olimpijada
15. maj. Besmrtni puk
25. april. OBAVEŠTENјE – PRIJAVA ZA POLAGANјE PRIJEMNIH ISPITA
25. april. POZIV ZA UPIS U RAČUNARSKO ODELjENjE
24. april. Izveštaj o poseti SANU
15. april. Republičko takmičenje iz stranih jezika
12. april. DSD ispiti 2018.