Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Učenici prvog razreda matematički smer za skolsku 18/19 Učenici prvog razreda drustvenog smera za skolsku 18/19.god. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Konačni rezultati prijemnog ispita iz matematike za odeljenja učenika sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Rešenja prijemnog ispita iz matematike za računarsko odeljenje Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

JUN192017
DSD ispiti 2017.

Svih devet učenika Užičke gimnazije koji su polagali DSD ispit ove godine, stekli su uslov za dobijanje međunarodno priznate diplome iz nemačkog jezika. to su:
Odeljenje IV1:

Sandra Tešović (B1)
Vladimir Knežević (B1)
Ivana Podgorica (B1)
Ana Borčić (A2)
Anđela Paunović (B1)

Odeljenje IV6:
Aleksandar Rogić (B1)
Teodora Žerađanin (B1)
Milica Radojičić (B1)
Maša Čorbić (B1)

Koordinator svih aktivnosti i mentor učenicima bila je Ivana Vasilić, profesor nemačkog jezika.

Autor: Stručno veće za strane jezike

17. oktobar. Podela platnenih torbi u cilju smanjenja upotrebe plastičnih kesa
16. oktobar. Časopis Ogledalo raspisuje konkurs BEOSEF
13. oktobar. Pozorišna predstava
10. oktobar. Video konferencija sa Belgijom
01. oktobar. eTwinning projekat
29. septembar. Evropski dan jezika 2018.
05. septembar. Udžbenici u školskoj 2018/19
30. avgust. Početak nove školske godine