Catcher in the Rye Zašto upisati računarsko odeljenje Prijava za računarsko odeljenje Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

JUN192017
DSD ispiti 2017.

Svih devet učenika Užičke gimnazije koji su polagali DSD ispit ove godine, stekli su uslov za dobijanje međunarodno priznate diplome iz nemačkog jezika. to su:
Odeljenje IV1:

Sandra Tešović (B1)
Vladimir Knežević (B1)
Ivana Podgorica (B1)
Ana Borčić (A2)
Anđela Paunović (B1)

Odeljenje IV6:
Aleksandar Rogić (B1)
Teodora Žerađanin (B1)
Milica Radojičić (B1)
Maša Čorbić (B1)

Koordinator svih aktivnosti i mentor učenicima bila je Ivana Vasilić, profesor nemačkog jezika.

Autor: Stručno veće za strane jezike

25. decembar. Mini Monologues
17. decembar. Humanitarna akcija - Budi i ti nečiji Deda Mraz
13. decembar. Javni čas ruskog jezika