Obaveštenje o pripremnoj nastavi iz matematike za računarsko odeljenje Konkursna dokumentacija za ekskurziju školske 2018/2019 Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Obrazac za posmatranje casa Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Bodovanje SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

JUN202017
Drugi nacionalni konkurs za kratkometražni film na španskom jeziku 'Servantes prikazuje ...'
kategorija: Takmičenja

Institut Servantes u Beogradu, u saradnji sa CAE Institutom, organizovao je Drugi nacionalni konkurs za kratkometražni film na španskom jeziku snimljen mobilnim telefonom, namenjen učenicima srednjih škola u Srbiji koji izučavaju ovaj lepi jezik. Povodom obeležavanja stogodišnjice od rođenja književnice Glorije Fuertes, tema takmičenja bila je njena pesma 'Kako se crta pejzaž'. Učenice III2 Užičke gimnazije, Jovana Cvijović, Ivana Marjanović i Aleksandra Sokić učestvovale su na konkursu sa radom 'Kako se čuva pejzaž' i osvojile specijalnu nagradu. Svečana dodela nagrada biće organizovana na Dan španskog jezika 24. juna 2017. na Institutu Servantes.

Autor: Ninoslava Jovanović

25. april. OBAVEŠTENјE – PRIJAVA ZA POLAGANјE PRIJEMNIH ISPITA
25. april. POZIV ZA UPIS U RAČUNARSKO ODELjENjE
24. april. Izveštaj o poseti SANU
15. april. Republičko takmičenje iz stranih jezika
12. april. DSD ispiti 2018.
06. april. Takmičenje „Dabar“
28. mart. ELTA ECO Challenge
27. mart. Državno takmičenje iz fizike