Obrazac za posmatranje casa ZAŠTO SE UPISATI U RAČUNARSKO ODELJENJE ZAŠTO SE UPISATI U ODELjENjE SEDMOG RAZREDA TALENTOVANIH MATEMATIČARA UŽIČKE GIMNAZIJE Konačni rezultati okružnog takmičenja iz stranih jezika Prijava za računarsko odeljenje Lifet za računarsko odeljenje Prijava za 7. razred specijalnog matematickog odeljenja Lifet za specijalno matematicko odeljenje Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Bodovanje SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

JUN202017
Drugi nacionalni konkurs za kratkometražni film na španskom jeziku 'Servantes prikazuje ...'
kategorija: Takmičenja

Institut Servantes u Beogradu, u saradnji sa CAE Institutom, organizovao je Drugi nacionalni konkurs za kratkometražni film na španskom jeziku snimljen mobilnim telefonom, namenjen učenicima srednjih škola u Srbiji koji izučavaju ovaj lepi jezik. Povodom obeležavanja stogodišnjice od rođenja književnice Glorije Fuertes, tema takmičenja bila je njena pesma 'Kako se crta pejzaž'. Učenice III2 Užičke gimnazije, Jovana Cvijović, Ivana Marjanović i Aleksandra Sokić učestvovale su na konkursu sa radom 'Kako se čuva pejzaž' i osvojile specijalnu nagradu. Svečana dodela nagrada biće organizovana na Dan španskog jezika 24. juna 2017. na Institutu Servantes.

Autor: Ninoslava Jovanović

30. jun. Dan Kanade
19. jun. DSD ispiti 2017.
06. jun. DELF ispiti 2017.
05. jun. Srpska hemijska olimpijada
02. jun. Canada 150