Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Bodovanje strucnog usavrsavanja 17/18.godina Konačni rezultati prijemnog ispita iz matematike za odeljenja učenika sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Rešenja prijemnog ispita iz matematike za računarsko odeljenje Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

JUN202017
Drugi nacionalni konkurs za kratkometražni film na španskom jeziku 'Servantes prikazuje ...'
kategorija: Takmičenja

Institut Servantes u Beogradu, u saradnji sa CAE Institutom, organizovao je Drugi nacionalni konkurs za kratkometražni film na španskom jeziku snimljen mobilnim telefonom, namenjen učenicima srednjih škola u Srbiji koji izučavaju ovaj lepi jezik. Povodom obeležavanja stogodišnjice od rođenja književnice Glorije Fuertes, tema takmičenja bila je njena pesma 'Kako se crta pejzaž'. Učenice III2 Užičke gimnazije, Jovana Cvijović, Ivana Marjanović i Aleksandra Sokić učestvovale su na konkursu sa radom 'Kako se čuva pejzaž' i osvojile specijalnu nagradu. Svečana dodela nagrada biće organizovana na Dan španskog jezika 24. juna 2017. na Institutu Servantes.

Autor: Ninoslava Jovanović

01. jul. Obaveštenje za učenike I razreda u školskoj 2018/2019.
19. jun. Stranger Sagas
18. jun. English in Action 2018