Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Učenici prvog razreda matematički smer za skolsku 18/19 Učenici prvog razreda drustvenog smera za skolsku 18/19.god. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Konačni rezultati prijemnog ispita iz matematike za odeljenja učenika sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Rešenja prijemnog ispita iz matematike za računarsko odeljenje Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

JUN202017
Drugi nacionalni konkurs za kratkometražni film na španskom jeziku 'Servantes prikazuje ...'
kategorija: Takmičenja

Institut Servantes u Beogradu, u saradnji sa CAE Institutom, organizovao je Drugi nacionalni konkurs za kratkometražni film na španskom jeziku snimljen mobilnim telefonom, namenjen učenicima srednjih škola u Srbiji koji izučavaju ovaj lepi jezik. Povodom obeležavanja stogodišnjice od rođenja književnice Glorije Fuertes, tema takmičenja bila je njena pesma 'Kako se crta pejzaž'. Učenice III2 Užičke gimnazije, Jovana Cvijović, Ivana Marjanović i Aleksandra Sokić učestvovale su na konkursu sa radom 'Kako se čuva pejzaž' i osvojile specijalnu nagradu. Svečana dodela nagrada biće organizovana na Dan španskog jezika 24. juna 2017. na Institutu Servantes.

Autor: Ninoslava Jovanović

17. oktobar. Podela platnenih torbi u cilju smanjenja upotrebe plastičnih kesa
16. oktobar. Časopis Ogledalo raspisuje konkurs BEOSEF
13. oktobar. Pozorišna predstava
10. oktobar. Video konferencija sa Belgijom
01. oktobar. eTwinning projekat
29. septembar. Evropski dan jezika 2018.
05. septembar. Udžbenici u školskoj 2018/19
30. avgust. Početak nove školske godine