Catcher in the Rye Zašto upisati računarsko odeljenje Prijava za računarsko odeljenje Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

JUN302017
Dan Kanade

29. juna u Beogradu u rezidenciji Njegove ekselencije gospodina Filipa Piningtona, ambasadora Kanade u Srbiji organizovan je prijem povodom 150 godina od osnivanja Kanade kome su, medju brojnim zvanicama, prisustvovali i Vukadin Simović, Direktor Užičke gimnazije i profesor engleskog jezika, Svetlana Gavrilović.

Autor: Svetlana Gavrilović

25. decembar. Mini Monologues
17. decembar. Humanitarna akcija - Budi i ti nečiji Deda Mraz
13. decembar. Javni čas ruskog jezika