JUN302017
Dan Kanade

29. juna u Beogradu u rezidenciji Njegove ekselencije gospodina Filipa Piningtona, ambasadora Kanade u Srbiji organizovan je prijem povodom 150 godina od osnivanja Kanade kome su, medju brojnim zvanicama, prisustvovali i Vukadin Simović, Direktor Užičke gimnazije i profesor engleskog jezika, Svetlana Gavrilović.

Autor: Svetlana Gavrilović

09. januar. Javni čas ruskog jezika
26. decembar. Nemačko veče
20. decembar. Literary Contest: “I’m Nobody, who are you?”
15. decembar. Užički parlamentarci u poseti Srpskoj akademiji nauka i umetnosti
15. decembar. Harry Potter Quiz
14. decembar. Bronzana medalja na Međunarodnoj naučnoj olimpijadi u Holandiji
12. decembar. Takmičenje „Dabar“