OKT042017
Evropski dan jezika 2017.

Učenici Užičke gimnazije su ovogodišnji 26. septembar - Evropski dan jezika obeležili izložbom postera na temu 'Zašto je važno učiti strane jezike'. Na osnovu zanimljivih i duhovitih ideja samih gimnazijalaca, učenice III2, Branka Lazić, Sara Simić, Nada Ljubojević i Aleksandra Anđelić, uradile su postere koji sada krase zidove naše Škole.

Autor: Stručno veće za strane jezike

09. januar. Javni čas ruskog jezika
26. decembar. Nemačko veče
20. decembar. Literary Contest: “I’m Nobody, who are you?”
15. decembar. Užički parlamentarci u poseti Srpskoj akademiji nauka i umetnosti
15. decembar. Harry Potter Quiz
14. decembar. Bronzana medalja na Međunarodnoj naučnoj olimpijadi u Holandiji
12. decembar. Takmičenje „Dabar“