Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Bodovanje strucnog usavrsavanja 17/18.godina Konačni rezultati prijemnog ispita iz matematike za odeljenja učenika sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Rešenja prijemnog ispita iz matematike za računarsko odeljenje Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

OKT042017
Evropski dan jezika 2017.

Učenici Užičke gimnazije su ovogodišnji 26. septembar - Evropski dan jezika obeležili izložbom postera na temu 'Zašto je važno učiti strane jezike'. Na osnovu zanimljivih i duhovitih ideja samih gimnazijalaca, učenice III2, Branka Lazić, Sara Simić, Nada Ljubojević i Aleksandra Anđelić, uradile su postere koji sada krase zidove naše Škole.

Autor: Stručno veće za strane jezike

01. jul. Obaveštenje za učenike I razreda u školskoj 2018/2019.
19. jun. Stranger Sagas
18. jun. English in Action 2018