OKT042017
Evropski dan jezika 2017.

Učenici Užičke gimnazije su ovogodišnji 26. septembar - Evropski dan jezika obeležili izložbom postera na temu 'Zašto je važno učiti strane jezike'. Na osnovu zanimljivih i duhovitih ideja samih gimnazijalaca, učenice III2, Branka Lazić, Sara Simić, Nada Ljubojević i Aleksandra Anđelić, uradile su postere koji sada krase zidove naše Škole.

Autor: Stručno veće za strane jezike

10. oktobar. Welcome to Wonderland
30. avgust. Raspored smena
30. jun. Dan Kanade
20. jun. Drugi nacionalni konkurs za kratkometražni film na španskom jeziku 'Servantes prikazuje ...'
19. jun. DSD ispiti 2017.
06. jun. DELF ispiti 2017.
05. jun. Srpska hemijska olimpijada
02. jun. Canada 150