Catcher in the Rye Zašto upisati računarsko odeljenje Prijava za računarsko odeljenje Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

OKT042017
Evropski dan jezika 2017.

Učenici Užičke gimnazije su ovogodišnji 26. septembar - Evropski dan jezika obeležili izložbom postera na temu 'Zašto je važno učiti strane jezike'. Na osnovu zanimljivih i duhovitih ideja samih gimnazijalaca, učenice III2, Branka Lazić, Sara Simić, Nada Ljubojević i Aleksandra Anđelić, uradile su postere koji sada krase zidove naše Škole.

Autor: Stručno veće za strane jezike

25. decembar. Mini Monologues
17. decembar. Humanitarna akcija - Budi i ti nečiji Deda Mraz
13. decembar. Javni čas ruskog jezika