Obaveštenje o pripremnoj nastavi iz matematike za računarsko odeljenje Konkursna dokumentacija za ekskurziju školske 2018/2019 Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Obrazac za posmatranje casa Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Bodovanje SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

OKT042017
Evropski dan jezika 2017.

Učenici Užičke gimnazije su ovogodišnji 26. septembar - Evropski dan jezika obeležili izložbom postera na temu 'Zašto je važno učiti strane jezike'. Na osnovu zanimljivih i duhovitih ideja samih gimnazijalaca, učenice III2, Branka Lazić, Sara Simić, Nada Ljubojević i Aleksandra Anđelić, uradile su postere koji sada krase zidove naše Škole.

Autor: Stručno veće za strane jezike

25. april. OBAVEŠTENјE – PRIJAVA ZA POLAGANјE PRIJEMNIH ISPITA
25. april. POZIV ZA UPIS U RAČUNARSKO ODELjENjE
24. april. Izveštaj o poseti SANU
15. april. Republičko takmičenje iz stranih jezika
12. april. DSD ispiti 2018.
06. april. Takmičenje „Dabar“
28. mart. ELTA ECO Challenge
27. mart. Državno takmičenje iz fizike