Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Učenici prvog razreda matematički smer za skolsku 18/19 Učenici prvog razreda drustvenog smera za skolsku 18/19.god. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Konačni rezultati prijemnog ispita iz matematike za odeljenja učenika sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Rešenja prijemnog ispita iz matematike za računarsko odeljenje Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

OKT102017
Welcome to Wonderland
kategorija: Takmičenja

U okviru literarnog konkursa na engleskom jeziku pod nazivom 'Welcome to Wonderland' izdavačke kuće Young Writers iz Velike Britanije, koja promoviše kreativno pisanje kod mladih, objavljena je antologija radova dece iz raznih krajeva sveta (Ukrajine, Italije, Holandije, Velike Britanije, Srbije itd.), a među njima su se našle i mini sage devet učenika Gimnazije: Tamare Sokić III2, Kristine Božović IV1, Alekse Nikolića IV1, Olivere Stanić IV2, Anke Obućine IV5, Andreja Kokore IV5, Ognjena Radibratovića IV5, Jovane Babić IV6 i Dejana Bakića, nekadašnjeg učenika IV5, sada studenta.

Autor: Stručno veće za engleski jezik

05. septembar. Udžbenici u školskoj 2018/19
30. avgust. Početak nove školske godine
15. jul. Poetry Games
01. jul. Obaveštenje za učenike I razreda u školskoj 2018/2019.
19. jun. Stranger Sagas
18. jun. English in Action 2018