Obaveštenje o pripremnoj nastavi iz matematike za računarsko odeljenje Konkursna dokumentacija za ekskurziju školske 2018/2019 Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Obrazac za posmatranje casa Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Bodovanje SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

OKT102017
Welcome to Wonderland
kategorija: Takmičenja

U okviru literarnog konkursa na engleskom jeziku pod nazivom 'Welcome to Wonderland' izdavačke kuće Young Writers iz Velike Britanije, koja promoviše kreativno pisanje kod mladih, objavljena je antologija radova dece iz raznih krajeva sveta (Ukrajine, Italije, Holandije, Velike Britanije, Srbije itd.), a među njima su se našle i mini sage devet učenika Gimnazije: Tamare Sokić III2, Kristine Božović IV1, Alekse Nikolića IV1, Olivere Stanić IV2, Anke Obućine IV5, Andreja Kokore IV5, Ognjena Radibratovića IV5, Jovane Babić IV6 i Dejana Bakića, nekadašnjeg učenika IV5, sada studenta.

Autor: Stručno veće za engleski jezik

25. april. OBAVEŠTENјE – PRIJAVA ZA POLAGANјE PRIJEMNIH ISPITA
25. april. POZIV ZA UPIS U RAČUNARSKO ODELjENjE
24. april. Izveštaj o poseti SANU
15. april. Republičko takmičenje iz stranih jezika
12. april. DSD ispiti 2018.
06. april. Takmičenje „Dabar“
28. mart. ELTA ECO Challenge
27. mart. Državno takmičenje iz fizike