OKT102017
Welcome to Wonderland
kategorija: Takmičenja

U okviru literarnog konkursa na engleskom jeziku pod nazivom 'Welcome to Wonderland' izdavačke kuće Young Writers iz Velike Britanije, koja promoviše kreativno pisanje kod mladih, objavljena je antologija radova dece iz raznih krajeva sveta (Ukrajine, Italije, Holandije, Velike Britanije, Srbije itd.), a među njima su se našle i mini sage devet učenika Gimnazije: Tamare Sokić III2, Kristine Božović IV1, Alekse Nikolića IV1, Olivere Stanić IV2, Anke Obućine IV5, Andreja Kokore IV5, Ognjena Radibratovića IV5, Jovane Babić IV6 i Dejana Bakića, nekadašnjeg učenika IV5, sada studenta.

Autor: Stručno veće za engleski jezik

04. oktobar. Evropski dan jezika 2017.
30. avgust. Raspored smena
30. jun. Dan Kanade
20. jun. Drugi nacionalni konkurs za kratkometražni film na španskom jeziku 'Servantes prikazuje ...'
19. jun. DSD ispiti 2017.
06. jun. DELF ispiti 2017.
05. jun. Srpska hemijska olimpijada
02. jun. Canada 150