Odluka o odlaganju početka drugog polugodišta Obaveštenje o pripremnoj nastavi iz matematike za računarsko odeljenje Catcher in the Rye Zašto upisati računarsko odeljenje Prijava za računarsko odeljenje Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

OKT102017
Welcome to Wonderland
kategorija: Takmičenja

U okviru literarnog konkursa na engleskom jeziku pod nazivom 'Welcome to Wonderland' izdavačke kuće Young Writers iz Velike Britanije, koja promoviše kreativno pisanje kod mladih, objavljena je antologija radova dece iz raznih krajeva sveta (Ukrajine, Italije, Holandije, Velike Britanije, Srbije itd.), a među njima su se našle i mini sage devet učenika Gimnazije: Tamare Sokić III2, Kristine Božović IV1, Alekse Nikolića IV1, Olivere Stanić IV2, Anke Obućine IV5, Andreja Kokore IV5, Ognjena Radibratovića IV5, Jovane Babić IV6 i Dejana Bakića, nekadašnjeg učenika IV5, sada studenta.

Autor: Stručno veće za engleski jezik

14. februar. Odložen početak drugog polugodišta
29. decembar. Nemačko veče
25. decembar. Mini Monologues