Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Obrazac za posmatranje casa Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Bodovanje SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

OKT312017
Francuski ataše u poseti Užičkoj gimnaziji

Francuski ataše za saradnju pri Francuskom institutu u Srbiji, gospođa Florans Koc, posetila je Užičku gimnaziju 26. oktobra. Razlog posete bio je susret sa profesorima i đacima i razgovor na temu unapređivanja samog procesa učenja francuskog jezika kao drugog stranog jezika. Razgovaralo se o daljoj saradnji Francuskog instituta sa Užičkom gimnazijom i o DELF ispitu koji se svake godine organizuje u našoj školi.
Tom prilikom naši učenici priredili su malu priredbu u znak dobrodošlice i prikazali film „Zašto je važno učiti francuski jezik“. Gospođa Florans Koc pohvalila je priredbu i održala kratko predavanje našim učenicima.

Autor: Đurđica Sudzilovski

21. maj. Rezultati DSD ispita
15. maj. 6. NIS Olimpijada
15. maj. Besmrtni puk
25. april. OBAVEŠTENјE – PRIJAVA ZA POLAGANјE PRIJEMNIH ISPITA
25. april. POZIV ZA UPIS U RAČUNARSKO ODELjENjE
24. april. Izveštaj o poseti SANU
15. april. Republičko takmičenje iz stranih jezika
12. april. DSD ispiti 2018.