Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Bodovanje strucnog usavrsavanja 17/18.godina Konačni rezultati prijemnog ispita iz matematike za odeljenja učenika sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Rešenja prijemnog ispita iz matematike za računarsko odeljenje Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

OKT312017
Francuski ataše u poseti Užičkoj gimnaziji

Francuski ataše za saradnju pri Francuskom institutu u Srbiji, gospođa Florans Koc, posetila je Užičku gimnaziju 26. oktobra. Razlog posete bio je susret sa profesorima i đacima i razgovor na temu unapređivanja samog procesa učenja francuskog jezika kao drugog stranog jezika. Razgovaralo se o daljoj saradnji Francuskog instituta sa Užičkom gimnazijom i o DELF ispitu koji se svake godine organizuje u našoj školi.
Tom prilikom naši učenici priredili su malu priredbu u znak dobrodošlice i prikazali film „Zašto je važno učiti francuski jezik“. Gospođa Florans Koc pohvalila je priredbu i održala kratko predavanje našim učenicima.

Autor: Đurđica Sudzilovski

01. jul. Obaveštenje za učenike I razreda u školskoj 2018/2019.
19. jun. Stranger Sagas
18. jun. English in Action 2018