NOV252017
Pilgrims Course Tasters

U Užičkoj gimnaziji je 25. novembra održan seminar za nastavnike engleskog jezika u saradnji sa ELTA-om - Udruženjem nastavnika engleskog jezika. U okviru seminara praktičnu radionicu je održao uvaženi gost iz Velike Britanije Tim Bowen, a zatim je potpredsednica ELTA-e Božica Šarić-Cvjetković prezentovala mogućnosti za učešće u Erasmus+ projektima. seminaru je prisustvovalo dvanaest nastavnika engleskog jezika iz Užica, Beograda, Čačka i Velike Plane.

Autor: Stručno veće za engleski jezik

15. decembar. Harry Potter Quiz
14. decembar. Bronzana medalja na Međunarodnoj naučnoj olimpijadi u Holandiji
12. decembar. Takmičenje „Dabar“