Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

NOV252017
Pilgrims Course Tasters

U Užičkoj gimnaziji je 25. novembra održan seminar za nastavnike engleskog jezika u saradnji sa ELTA-om - Udruženjem nastavnika engleskog jezika. U okviru seminara praktičnu radionicu je održao uvaženi gost iz Velike Britanije Tim Bowen, a zatim je potpredsednica ELTA-e Božica Šarić-Cvjetković prezentovala mogućnosti za učešće u Erasmus+ projektima. seminaru je prisustvovalo dvanaest nastavnika engleskog jezika iz Užica, Beograda, Čačka i Velike Plane.

Autor: Stručno veće za engleski jezik

04. novembar. Jesenji pozorišni festival
03. novembar. Festival Evropskog filma