Obaveštenje o pripremnoj nastavi iz matematike za računarsko odeljenje Konkursna dokumentacija za ekskurziju školske 2018/2019 Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Obrazac za posmatranje casa Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Bodovanje SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

NOV252017
Pilgrims Course Tasters

U Užičkoj gimnaziji je 25. novembra održan seminar za nastavnike engleskog jezika u saradnji sa ELTA-om - Udruženjem nastavnika engleskog jezika. U okviru seminara praktičnu radionicu je održao uvaženi gost iz Velike Britanije Tim Bowen, a zatim je potpredsednica ELTA-e Božica Šarić-Cvjetković prezentovala mogućnosti za učešće u Erasmus+ projektima. seminaru je prisustvovalo dvanaest nastavnika engleskog jezika iz Užica, Beograda, Čačka i Velike Plane.

Autor: Stručno veće za engleski jezik

25. april. OBAVEŠTENјE – PRIJAVA ZA POLAGANјE PRIJEMNIH ISPITA
25. april. POZIV ZA UPIS U RAČUNARSKO ODELjENjE
24. april. Izveštaj o poseti SANU
15. april. Republičko takmičenje iz stranih jezika
12. april. DSD ispiti 2018.
06. april. Takmičenje „Dabar“
28. mart. ELTA ECO Challenge
27. mart. Državno takmičenje iz fizike