Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Bodovanje strucnog usavrsavanja 17/18.godina Konačni rezultati prijemnog ispita iz matematike za odeljenja učenika sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Rešenja prijemnog ispita iz matematike za računarsko odeljenje Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

DEC122017
Takmičenje „Dabar“
kategorija: Takmičenja

Školsko takmičenje iz računarske i informatičke pismenosti „Dabar“ je održano od 20.11. do 24.11.2017. godine u našoj školi. Takmičenje je realizovano onlajn.
Takmičenje je namenjeno učenicima koji žele da steknu dodatna znanja iz računarstva i informatike i iskustva u rešavanju logičkih zadataka. Ove godine, naši učenici su pokazali najveće interesovanje za takmičenje do sada, učestvovalo je ukupno 88 učenika.
Plasman na Državno takmičenje je ostvarilo ukupno pet učenika Užičke gimnazije, od kojih su tri učenika drugog razreda i dva učenika četvrtog razreda. Plasirali su se sledeći učenici: Nikola Filipović IV4, Đorđe Tripković IV4, Aleksa Čorbić II5, Vasilije Negić II5 i Aleksa Bugarinović II5.

Autor: Anka Misailović

01. jul. Obaveštenje za učenike I razreda u školskoj 2018/2019.
19. jun. Stranger Sagas
18. jun. English in Action 2018