DEC122017
Takmičenje „Dabar“
kategorija: Takmičenja

Školsko takmičenje iz računarske i informatičke pismenosti „Dabar“ je održano od 20.11. do 24.11.2017. godine u našoj školi. Takmičenje je realizovano onlajn.
Takmičenje je namenjeno učenicima koji žele da steknu dodatna znanja iz računarstva i informatike i iskustva u rešavanju logičkih zadataka. Ove godine, naši učenici su pokazali najveće interesovanje za takmičenje do sada, učestvovalo je ukupno 88 učenika.
Plasman na Državno takmičenje je ostvarilo ukupno pet učenika Užičke gimnazije, od kojih su tri učenika drugog razreda i dva učenika četvrtog razreda. Plasirali su se sledeći učenici: Nikola Filipović IV4, Đorđe Tripković IV4, Aleksa Čorbić II5, Vasilije Negić II5 i Aleksa Bugarinović II5.

Autor: Anka Misailović

09. januar. Javni čas ruskog jezika
26. decembar. Nemačko veče
20. decembar. Literary Contest: “I’m Nobody, who are you?”
15. decembar. Užički parlamentarci u poseti Srpskoj akademiji nauka i umetnosti
15. decembar. Harry Potter Quiz