Odluka o odlaganju početka drugog polugodišta Obaveštenje o pripremnoj nastavi iz matematike za računarsko odeljenje Catcher in the Rye Zašto upisati računarsko odeljenje Prijava za računarsko odeljenje Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

DEC122017
Takmičenje „Dabar“
kategorija: Takmičenja

Školsko takmičenje iz računarske i informatičke pismenosti „Dabar“ je održano od 20.11. do 24.11.2017. godine u našoj školi. Takmičenje je realizovano onlajn.
Takmičenje je namenjeno učenicima koji žele da steknu dodatna znanja iz računarstva i informatike i iskustva u rešavanju logičkih zadataka. Ove godine, naši učenici su pokazali najveće interesovanje za takmičenje do sada, učestvovalo je ukupno 88 učenika.
Plasman na Državno takmičenje je ostvarilo ukupno pet učenika Užičke gimnazije, od kojih su tri učenika drugog razreda i dva učenika četvrtog razreda. Plasirali su se sledeći učenici: Nikola Filipović IV4, Đorđe Tripković IV4, Aleksa Čorbić II5, Vasilije Negić II5 i Aleksa Bugarinović II5.

Autor: Anka Misailović

14. februar. Odložen početak drugog polugodišta
29. decembar. Nemačko veče
25. decembar. Mini Monologues