Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Obrazac za posmatranje casa Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Bodovanje SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

DEC122017
Takmičenje „Dabar“
kategorija: Takmičenja

Školsko takmičenje iz računarske i informatičke pismenosti „Dabar“ je održano od 20.11. do 24.11.2017. godine u našoj školi. Takmičenje je realizovano onlajn.
Takmičenje je namenjeno učenicima koji žele da steknu dodatna znanja iz računarstva i informatike i iskustva u rešavanju logičkih zadataka. Ove godine, naši učenici su pokazali najveće interesovanje za takmičenje do sada, učestvovalo je ukupno 88 učenika.
Plasman na Državno takmičenje je ostvarilo ukupno pet učenika Užičke gimnazije, od kojih su tri učenika drugog razreda i dva učenika četvrtog razreda. Plasirali su se sledeći učenici: Nikola Filipović IV4, Đorđe Tripković IV4, Aleksa Čorbić II5, Vasilije Negić II5 i Aleksa Bugarinović II5.

Autor: Anka Misailović

21. maj. Rezultati DSD ispita
15. maj. 6. NIS Olimpijada
15. maj. Besmrtni puk
25. april. OBAVEŠTENјE – PRIJAVA ZA POLAGANјE PRIJEMNIH ISPITA
25. april. POZIV ZA UPIS U RAČUNARSKO ODELjENjE
24. april. Izveštaj o poseti SANU
15. april. Republičko takmičenje iz stranih jezika
12. april. DSD ispiti 2018.