Odluka o odlaganju početka drugog polugodišta Obaveštenje o pripremnoj nastavi iz matematike za računarsko odeljenje Catcher in the Rye Zašto upisati računarsko odeljenje Prijava za računarsko odeljenje Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

DEC152017
Harry Potter Quiz

14. decembra je u Užičkoj gimnaziji održan kviz posvećen dvadesetom rođendanu Harija Potera, koji su u potpunosti osmislile i pripremile učenice II7, Marija Cvijović, Nevena Baković i Aleksandra Virić. Dvadeset učenika svih razreda Gimnazije, podeljenih u četiri ekipe - kuće - Hufflepuff, Slytherin, Ravenclaw i Gryffindor, kroz osam takmičarskih igara pokazalo je koliko znaju o svom omiljenom junaku i dešavanjima u školi Hogwarts. Pobednik ovog zanimljivog takmičenja bila je ekipa Hufflepuff u sastavu Ana Djurić I2, Veljko Lukić III2, Milena Stevanović III2, Igor Topalović III4 i Iva Dimitrijević III5. Nagrade najboljima kao i svim učesnicima kviza obezbedili su izdavačka kuća Pearson i nastavnici engleskog jezika Užičke gimnazije.

Autor: Svetlana Gavrilović

14. februar. Odložen početak drugog polugodišta
29. decembar. Nemačko veče
25. decembar. Mini Monologues