Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Obrazac za posmatranje casa Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Bodovanje SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

DEC152017
Harry Potter Quiz

14. decembra je u Užičkoj gimnaziji održan kviz posvećen dvadesetom rođendanu Harija Potera, koji su u potpunosti osmislile i pripremile učenice II7, Marija Cvijović, Nevena Baković i Aleksandra Virić. Dvadeset učenika svih razreda Gimnazije, podeljenih u četiri ekipe - kuće - Hufflepuff, Slytherin, Ravenclaw i Gryffindor, kroz osam takmičarskih igara pokazalo je koliko znaju o svom omiljenom junaku i dešavanjima u školi Hogwarts. Pobednik ovog zanimljivog takmičenja bila je ekipa Hufflepuff u sastavu Ana Djurić I2, Veljko Lukić III2, Milena Stevanović III2, Igor Topalović III4 i Iva Dimitrijević III5. Nagrade najboljima kao i svim učesnicima kviza obezbedili su izdavačka kuća Pearson i nastavnici engleskog jezika Užičke gimnazije.

Autor: Svetlana Gavrilović

21. maj. Rezultati DSD ispita
15. maj. 6. NIS Olimpijada
15. maj. Besmrtni puk
25. april. OBAVEŠTENјE – PRIJAVA ZA POLAGANјE PRIJEMNIH ISPITA
25. april. POZIV ZA UPIS U RAČUNARSKO ODELjENjE
24. april. Izveštaj o poseti SANU
15. april. Republičko takmičenje iz stranih jezika
12. april. DSD ispiti 2018.