Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Učenici prvog razreda matematički smer za skolsku 18/19 Učenici prvog razreda drustvenog smera za skolsku 18/19.god. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Konačni rezultati prijemnog ispita iz matematike za odeljenja učenika sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Rešenja prijemnog ispita iz matematike za računarsko odeljenje Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

DEC152017
Harry Potter Quiz

14. decembra je u Užičkoj gimnaziji održan kviz posvećen dvadesetom rođendanu Harija Potera, koji su u potpunosti osmislile i pripremile učenice II7, Marija Cvijović, Nevena Baković i Aleksandra Virić. Dvadeset učenika svih razreda Gimnazije, podeljenih u četiri ekipe - kuće - Hufflepuff, Slytherin, Ravenclaw i Gryffindor, kroz osam takmičarskih igara pokazalo je koliko znaju o svom omiljenom junaku i dešavanjima u školi Hogwarts. Pobednik ovog zanimljivog takmičenja bila je ekipa Hufflepuff u sastavu Ana Djurić I2, Veljko Lukić III2, Milena Stevanović III2, Igor Topalović III4 i Iva Dimitrijević III5. Nagrade najboljima kao i svim učesnicima kviza obezbedili su izdavačka kuća Pearson i nastavnici engleskog jezika Užičke gimnazije.

Autor: Svetlana Gavrilović

05. septembar. Udžbenici u školskoj 2018/19
30. avgust. Početak nove školske godine
15. jul. Poetry Games
01. jul. Obaveštenje za učenike I razreda u školskoj 2018/2019.
19. jun. Stranger Sagas
18. jun. English in Action 2018