DEC152017
Užički parlamentarci u poseti Srpskoj akademiji nauka i umetnosti

Užička akademska parlamentarna unija koju čine Skupština grada Užica kao i devet studenskih i đačkih parlamenata grada Užica posetila je Srpsku akademiju nauka i umetnosti (SANU). Tom prilikom parlamentarci su se upoznali sa legatom Olge Jevrić, bibliotekom akademije koja poseduje 1,5 miliona jedinstvenih naslova i umetničkih dela najeminentnijih stvaralaca.
Domaćini studentima i srednjoškolcima su bili akademici Ljubomir Simović i Dušan Otašević. Ljubomir Simović, naš sugrađanin, pohvalio je rad i podržao borbu za pozitivne vrednosti Užičke akademske parlamentarne unije i podsetio mlade Užičane na vremena kada je on odrastao u našem gradu.

Autor: Oglasna tabla - Uzice

09. januar. Javni čas ruskog jezika
26. decembar. Nemačko veče
20. decembar. Literary Contest: “I’m Nobody, who are you?”
15. decembar. Harry Potter Quiz
14. decembar. Bronzana medalja na Međunarodnoj naučnoj olimpijadi u Holandiji
12. decembar. Takmičenje „Dabar“
11. decembar. Omladinski likovni klub, 2017