Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Učenici prvog razreda matematički smer za skolsku 18/19 Učenici prvog razreda drustvenog smera za skolsku 18/19.god. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Konačni rezultati prijemnog ispita iz matematike za odeljenja učenika sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Rešenja prijemnog ispita iz matematike za računarsko odeljenje Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

DEC152017
Užički parlamentarci u poseti Srpskoj akademiji nauka i umetnosti

Užička akademska parlamentarna unija koju čine Skupština grada Užica kao i devet studenskih i đačkih parlamenata grada Užica posetila je Srpsku akademiju nauka i umetnosti (SANU). Tom prilikom parlamentarci su se upoznali sa legatom Olge Jevrić, bibliotekom akademije koja poseduje 1,5 miliona jedinstvenih naslova i umetničkih dela najeminentnijih stvaralaca.
Domaćini studentima i srednjoškolcima su bili akademici Ljubomir Simović i Dušan Otašević. Ljubomir Simović, naš sugrađanin, pohvalio je rad i podržao borbu za pozitivne vrednosti Užičke akademske parlamentarne unije i podsetio mlade Užičane na vremena kada je on odrastao u našem gradu.

Autor: Oglasna tabla - Uzice

05. septembar. Udžbenici u školskoj 2018/19
30. avgust. Početak nove školske godine
15. jul. Poetry Games
01. jul. Obaveštenje za učenike I razreda u školskoj 2018/2019.
19. jun. Stranger Sagas
18. jun. English in Action 2018