Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Obrazac za posmatranje casa Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Bodovanje SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

DEC262017
Nemačko veče

21. decembra održano je "Nemačko veče" u svečanoj sali Užičke gimnazije, na kome je učestvovalo tridesetak učenika II, III i IV razreda Gimnazije. Veče je bilo posvećeno sadržajima koji predstavljaju nemačku kulturu. Učenici su pevali i svirali nemačku muziku, recitovali nemačku poeziju, glumili u raznim skečevima i video-snimcima. Tema večeri bio je jedan od najvećih evropskih festivala koji se održava u Nemačkoj - Oktoberfest.

Autor: Ivana Vasilić

21. maj. Rezultati DSD ispita
15. maj. 6. NIS Olimpijada
15. maj. Besmrtni puk
25. april. OBAVEŠTENјE – PRIJAVA ZA POLAGANјE PRIJEMNIH ISPITA
25. april. POZIV ZA UPIS U RAČUNARSKO ODELjENjE
24. april. Izveštaj o poseti SANU
15. april. Republičko takmičenje iz stranih jezika
12. april. DSD ispiti 2018.