Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Bodovanje strucnog usavrsavanja 17/18.godina Konačni rezultati prijemnog ispita iz matematike za odeljenja učenika sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Rešenja prijemnog ispita iz matematike za računarsko odeljenje Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

DEC262017
Nemačko veče

21. decembra održano je "Nemačko veče" u svečanoj sali Užičke gimnazije, na kome je učestvovalo tridesetak učenika II, III i IV razreda Gimnazije. Veče je bilo posvećeno sadržajima koji predstavljaju nemačku kulturu. Učenici su pevali i svirali nemačku muziku, recitovali nemačku poeziju, glumili u raznim skečevima i video-snimcima. Tema večeri bio je jedan od najvećih evropskih festivala koji se održava u Nemačkoj - Oktoberfest.

Autor: Ivana Vasilić

01. jul. Obaveštenje za učenike I razreda u školskoj 2018/2019.
19. jun. Stranger Sagas
18. jun. English in Action 2018