DEC262017
Nemačko veče

21. decembra održano je "Nemačko veče" u svečanoj sali Užičke gimnazije, na kome je učestvovalo tridesetak učenika II, III i IV razreda Gimnazije. Veče je bilo posvećeno sadržajima koji predstavljaju nemačku kulturu. Učenici su pevali i svirali nemačku muziku, recitovali nemačku poeziju, glumili u raznim skečevima i video-snimcima. Tema večeri bio je jedan od najvećih evropskih festivala koji se održava u Nemačkoj - Oktoberfest.

Autor: Ivana Vasilić

09. januar. Javni čas ruskog jezika
20. decembar. Literary Contest: “I’m Nobody, who are you?”
15. decembar. Užički parlamentarci u poseti Srpskoj akademiji nauka i umetnosti
15. decembar. Harry Potter Quiz
14. decembar. Bronzana medalja na Međunarodnoj naučnoj olimpijadi u Holandiji
12. decembar. Takmičenje „Dabar“