Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Bodovanje strucnog usavrsavanja 17/18.godina Konačni rezultati prijemnog ispita iz matematike za odeljenja učenika sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Rešenja prijemnog ispita iz matematike za računarsko odeljenje Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAR022018
Happy Birthday, Frankie!

Povodom 200 godina od objavljivanja romana 'Frankenštajn' Meri Šeli, 28. februara 2018. u Gimnaziji je održan kviz na engleskom jeziku posvećen ovom kultnom delu. U kvizu je učestvovalo trideset učenika svih razreda podeljenih u deset ekipa. Nakon devet takmičarskih igara, kroz koje su učenici pokazali svoje razumevanje romana, ali i znanje engleskog jezika, za pobednike su proglašeni: ekipa IV4 - 'Čumić & Co'.: Danica Čumić, Andrej Kovačević i Nikola Filipović - prvo mesto; ekipa 'Frankie' : Ljubica Joković, Zorana Žunić i Tatjana Virić IV3 - drugo mesto; ekipa 'Kristians': Kristina Božović, Tamara Lacmanović i Aleksa Nikolić IV1 - treće mesto; ekipa 'Nameless': Luka Jakovljević, Ognjen Lazarević i Đorđe Tripković IV4 - četvrto mesto i ekipa 'Tropical Bleyage': Tamara Đuričić, Neda Zdravković i Dušan Drndarević II5 - peto mesto. Kviz su vodile Anđela Jovanović IV1, Bojana Paunović IV5 i Tamara Vidić IV6, uz tehničku podršku Jovana Miloševića IV5 i Mirka Pantelića IV2. Sponzori kviza su bili The English Book iz Beograda, predstavništvo izdavačke kuće Pearson, Univerzitet iz Sent Luisa, SAD i Art bioskop, Užice.

Autor: Svetlana Gavrilović

01. jul. Obaveštenje za učenike I razreda u školskoj 2018/2019.
19. jun. Stranger Sagas
18. jun. English in Action 2018