Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Obrazac za posmatranje casa Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Bodovanje SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAR022018
Happy Birthday, Frankie!

Povodom 200 godina od objavljivanja romana 'Frankenštajn' Meri Šeli, 28. februara 2018. u Gimnaziji je održan kviz na engleskom jeziku posvećen ovom kultnom delu. U kvizu je učestvovalo trideset učenika svih razreda podeljenih u deset ekipa. Nakon devet takmičarskih igara, kroz koje su učenici pokazali svoje razumevanje romana, ali i znanje engleskog jezika, za pobednike su proglašeni: ekipa IV4 - 'Čumić & Co'.: Danica Čumić, Andrej Kovačević i Nikola Filipović - prvo mesto; ekipa 'Frankie' : Ljubica Joković, Zorana Žunić i Tatjana Virić IV3 - drugo mesto; ekipa 'Kristians': Kristina Božović, Tamara Lacmanović i Aleksa Nikolić IV1 - treće mesto; ekipa 'Nameless': Luka Jakovljević, Ognjen Lazarević i Đorđe Tripković IV4 - četvrto mesto i ekipa 'Tropical Bleyage': Tamara Đuričić, Neda Zdravković i Dušan Drndarević II5 - peto mesto. Kviz su vodile Anđela Jovanović IV1, Bojana Paunović IV5 i Tamara Vidić IV6, uz tehničku podršku Jovana Miloševića IV5 i Mirka Pantelića IV2. Sponzori kviza su bili The English Book iz Beograda, predstavništvo izdavačke kuće Pearson, Univerzitet iz Sent Luisa, SAD i Art bioskop, Užice.

Autor: Svetlana Gavrilović

21. maj. Rezultati DSD ispita
15. maj. 6. NIS Olimpijada
15. maj. Besmrtni puk
25. april. OBAVEŠTENјE – PRIJAVA ZA POLAGANјE PRIJEMNIH ISPITA
25. april. POZIV ZA UPIS U RAČUNARSKO ODELjENjE
24. april. Izveštaj o poseti SANU
15. april. Republičko takmičenje iz stranih jezika
12. april. DSD ispiti 2018.