Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Spisak škola koje realizuju prijemni ispit za IT odeljenja Prijava za prijemni ispit za IT odeljenje Odluka o odlaganju početka drugog polugodišta Zašto upisati računarsko odeljenje Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

FEB282018
Omaggio a Totò

27.februara u svečanoj sali Užičke gimnazije održan je javni čas iz italijanskog jezika Omaggio a Totò - 120 anni dalla nascita - posvećen jednom od najvećih italijanskih komičara, Totou povodom 120 godina od njegovog rođenja. Njegovu biografiju i tri važna segmenta njegovog zivota: glumu, poeziju i pesme prezentovali su učenici 3/5, 3/2 i 3/s .

Autor: Bojana Broćić

07. april. Republičko takmičenje iz stranih jezika