Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Bodovanje strucnog usavrsavanja 17/18.godina Konačni rezultati prijemnog ispita iz matematike za odeljenja učenika sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Rešenja prijemnog ispita iz matematike za računarsko odeljenje Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

FEB282018
Omaggio a Totò

27.februara u svečanoj sali Užičke gimnazije održan je javni čas iz italijanskog jezika Omaggio a Totò - 120 anni dalla nascita - posvećen jednom od najvećih italijanskih komičara, Totou povodom 120 godina od njegovog rođenja. Njegovu biografiju i tri važna segmenta njegovog zivota: glumu, poeziju i pesme prezentovali su učenici 3/5, 3/2 i 3/s .

Autor: Bojana Broćić

01. jul. Obaveštenje za učenike I razreda u školskoj 2018/2019.
19. jun. Stranger Sagas
18. jun. English in Action 2018