Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

FEB282018
Omaggio a Totò

27.februara u svečanoj sali Užičke gimnazije održan je javni čas iz italijanskog jezika Omaggio a Totò - 120 anni dalla nascita - posvećen jednom od najvećih italijanskih komičara, Totou povodom 120 godina od njegovog rođenja. Njegovu biografiju i tri važna segmenta njegovog zivota: glumu, poeziju i pesme prezentovali su učenici 3/5, 3/2 i 3/s .

Autor: Bojana Broćić

04. novembar. Jesenji pozorišni festival