Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Bodovanje strucnog usavrsavanja 17/18.godina Konačni rezultati prijemnog ispita iz matematike za odeljenja učenika sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Rešenja prijemnog ispita iz matematike za računarsko odeljenje Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAR052018
Okružno takmičenje iz fizike za učenike srednjih škola
kategorija: Takmičenja

3.marta u gimnaziji ,, Josif Pančić“ u Bajinoj Bašti, održano je Okružno takmičenje iz fizike za učenike srednjih škola. Na takmičenju je učestvovalo 13 učenika naše škole u pratnji profesorki Snežane Jevđović i Cmiljke Vasović. Rezultati:
Prvi razred:
1. Petar Damjanović- prvo mesto
2. Pavle Smiljanić- drugo mesto
3. Nikola Nikolić –treće mesto
4. Luka Tripković-treće mesto
Mentor: Cmiljka Vasović
Drugi razred:
1. Aleksa Kuljanin- prvo mesto
2. Anastasija Bojović-prvo mesto
3. Maksim Kostadinov- treće mesto
Mentor: Snežana Jevđović
Treći razred:
1. Lazar Tejić-prvo mesto
2. Igor Topalović- prvo mesto
Mentor: Snežana Jevđović
Četvrti razred:
1. Jelisaveta Jevtić- prvo mesto
Mentor: Živojin Pavlović

Autor: Snežana Jevđović, profesor fizike

01. jul. Obaveštenje za učenike I razreda u školskoj 2018/2019.
19. jun. Stranger Sagas
18. jun. English in Action 2018