Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Spisak škola koje realizuju prijemni ispit za IT odeljenja Prijava za prijemni ispit za IT odeljenje Odluka o odlaganju početka drugog polugodišta Zašto upisati računarsko odeljenje Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAR052018
Okružno takmičenje iz fizike za učenike srednjih škola
kategorija: Takmičenja

3.marta u gimnaziji ,, Josif Pančić“ u Bajinoj Bašti, održano je Okružno takmičenje iz fizike za učenike srednjih škola. Na takmičenju je učestvovalo 13 učenika naše škole u pratnji profesorki Snežane Jevđović i Cmiljke Vasović. Rezultati:
Prvi razred:
1. Petar Damjanović- prvo mesto