Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAR152018
DSD ispiti 2018.

13. marta 2018. u Gimnaziji je održan pismeni deo ispita za dobijanje međunarodno priznate diplome o znanju nemačkog jezika u okviru DSD projekta. Na ispit je izašlo osamnaest učenika četvrtog razreda. Usmeni deo ispita biće održan 10-11. aprila. Koordinator svih aktivnosti je Ivana Vasilić, profesor nemačkog jezika.

Autor: Stručno veće za strane jezike

17. decembar. Humanitarna akcija - Budi i ti nečiji Deda Mraz
09. decembar. Predstava ,,Zato što te se plašim”
07. decembar. Video konferencija sa Švedskom