Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Spisak škola koje realizuju prijemni ispit za IT odeljenja Prijava za prijemni ispit za IT odeljenje Odluka o odlaganju početka drugog polugodišta Zašto upisati računarsko odeljenje Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAR182018
Okružno takmičenje iz stranih jezika
kategorija: Takmičenja

18. marta 2018., Gimnazija je bila domaćin okružnog takmičenja iz stranih jezika. Na takmičenju je učestvovalo i trinaest učenika naše škole, koji su postigli zapažene rezultate.
Engleski jezik:
I mesto: Ivana Jeremić IV2
Vladimir Mijatović IV2
II mesto: Anka Obućina IV5
III mesto: Kristina Božović IV1
Aleksa Nikolić IV1
Tamara Lacmanović IV1

Španski jezik:
II mesto: Tamara Vasović IV5

Italijanski jezik:
III mesto: Tijana Radojičić IV6

Autor: Stručno veće za strane jezike

12. jun. eTwinning projekat
05. jun. "Dijalog za budućnost - Mladi!"
31. maj. Javni čas ruskog jezika
29. maj. Poseta Narodnom pozorištu u Beogradu