Pripremna nastava iz matematike za prijemni ispit u računarsko odeljenje Spisak škola koje realizuju prijemni ispit za IT odeljenja Prijava za prijemni ispit za IT odeljenje Odluka o odlaganju početka drugog polugodišta Zašto upisati računarsko odeljenje Raspored pismenih vežbi u I polugodištu školske 2018-19 Obrazac za individualno praćenje ponašanja učenika Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAR272018
Državno takmičenje iz fizike
kategorija: Takmičenja

Od 21.-23.3.2018. u Nišu je održano Državno takmičenje iz fizike na kome su učestvovali učenici Užičke gimnazije: Petar Damjanović (I5) , Lazar Tejić (III 5) i Igor Topalović (III4) koji su ostvarili odlične rezultate.

Petar Damjanović –prva nagrada u kategoriji fermiona za učenike prvog razreda (mentor prof. Cmilјka Vasović)

Lazar Tejić –treća nagrada u kategoriji fermiona za učenike trećeg razreda (mentor prof. Snežana Jevđović). Lazar je osvajanjem ove nagrade oslobođen polaganja prijemnog ispita na ETF-u i Fizičkom fakultetu.

Igor Topalović-priznanje

Ovo takmičenje je jedno od prestižnih i vrlo zahtevnih takmičenja koja se održavaju na državnom nivou pošto učenici rešavaju izuzetno kompleksne zadatke koji zahtevaju odlično poznavanje fizike i matematike. Znanja koja učenici moraju posedovati za ovaj nivo takmičenja znatno prevazilaze okvire školskog gradiva i zbog toga učenici moraju da ulože puno dodatnog rada i napora da uz redovne školske obaveze ostvare dobar rezultat. Zbog toga su i ostvareni rezultati naših učenika za svaku pohvalu i poštovanje.

Autor: Snežana Jevđović, profesor fizike

17. maj. Književna olimpijada
17. maj. Izložba o ekologiji
15. maj. Projekcija filma