Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Učenici prvog razreda matematički smer za skolsku 18/19 Učenici prvog razreda drustvenog smera za skolsku 18/19.god. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Konačni rezultati prijemnog ispita iz matematike za odeljenja učenika sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Rešenja prijemnog ispita iz matematike za računarsko odeljenje Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAR272018
Državno takmičenje iz fizike
kategorija: Takmičenja

Od 21.-23.3.2018. u Nišu je održano Državno takmičenje iz fizike na kome su učestvovali učenici Užičke gimnazije: Petar Damjanović (I5) , Lazar Tejić (III 5) i Igor Topalović (III4) koji su ostvarili odlične rezultate.

Petar Damjanović –prva nagrada u kategoriji fermiona za učenike prvog razreda (mentor prof. Cmilјka Vasović)

Lazar Tejić –treća nagrada u kategoriji fermiona za učenike trećeg razreda (mentor prof. Snežana Jevđović). Lazar je osvajanjem ove nagrade oslobođen polaganja prijemnog ispita na ETF-u i Fizičkom fakultetu.

Igor Topalović-priznanje

Ovo takmičenje je jedno od prestižnih i vrlo zahtevnih takmičenja koja se održavaju na državnom nivou pošto učenici rešavaju izuzetno kompleksne zadatke koji zahtevaju odlično poznavanje fizike i matematike. Znanja koja učenici moraju posedovati za ovaj nivo takmičenja znatno prevazilaze okvire školskog gradiva i zbog toga učenici moraju da ulože puno dodatnog rada i napora da uz redovne školske obaveze ostvare dobar rezultat. Zbog toga su i ostvareni rezultati naših učenika za svaku pohvalu i poštovanje.

Autor: Snežana Jevđović, profesor fizike

17. oktobar. Podela platnenih torbi u cilju smanjenja upotrebe plastičnih kesa
16. oktobar. Časopis Ogledalo raspisuje konkurs BEOSEF
13. oktobar. Pozorišna predstava
10. oktobar. Video konferencija sa Belgijom
01. oktobar. eTwinning projekat
29. septembar. Evropski dan jezika 2018.
05. septembar. Udžbenici u školskoj 2018/19
30. avgust. Početak nove školske godine