Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Učenici prvog razreda matematički smer za skolsku 18/19 Učenici prvog razreda drustvenog smera za skolsku 18/19.god. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Konačni rezultati prijemnog ispita iz matematike za odeljenja učenika sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Rešenja prijemnog ispita iz matematike za računarsko odeljenje Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

APR152018
Republičko takmičenje iz stranih jezika
kategorija: Takmičenja

Republičko takmičenje iz engleskog jezika održano je 14. aprila 2018. u Šestoj beogradskoj gimnaziji, a iz ruskog, francuskog, nemačkog, italijanskog i španskog jezika u Valjevskoj gimnaziji. Na takmičenju je učestvovalo osam učenika naše škole, šest iz engleskog, jedan iz španskog i jedan iz italijanskog jezika. U Beogradu, u konkurenciji od oko 400 takmičara iz cele zemlje, Vladimir Mijatović IV2 osvojio je šesto mesto, dok je u Valjevu Tamara Vasović IV5 bila osma na takmičenju iz španskog jezika.

Autor: Stručno veće za strane jezike

17. oktobar. Podela platnenih torbi u cilju smanjenja upotrebe plastičnih kesa
16. oktobar. Časopis Ogledalo raspisuje konkurs BEOSEF
13. oktobar. Pozorišna predstava
10. oktobar. Video konferencija sa Belgijom
01. oktobar. eTwinning projekat
29. septembar. Evropski dan jezika 2018.
05. septembar. Udžbenici u školskoj 2018/19
30. avgust. Početak nove školske godine