Obaveštenje o pripremnoj nastavi iz matematike za računarsko odeljenje Konkursna dokumentacija za ekskurziju školske 2018/2019 Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Obrazac za posmatranje casa Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Bodovanje SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

APR122018
DSD ispiti 2018.

Usmeni deo DSD ispita održan je 10. i 11. aprila u našoj školi. Na ispit je izašlo 17 učenika. Komisiju su činile Ivana Vasilić, profesorka nemačkog jezika u ulozi ispitivača i profesorka nemačkog jezika iz "Prve osnovne škole kralja Petra II" Marina Marjanović kao predsednik koji ima odlučujuću ulogu u ocenjivanju učenika. Zvanični rezultati će biti poznati krajem juna.

Autor: Ivana Vasilić

25. april. OBAVEŠTENјE – PRIJAVA ZA POLAGANјE PRIJEMNIH ISPITA
25. april. POZIV ZA UPIS U RAČUNARSKO ODELjENjE
24. april. Izveštaj o poseti SANU