Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Bodovanje strucnog usavrsavanja 17/18.godina Konačni rezultati prijemnog ispita iz matematike za odeljenja učenika sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Rešenja prijemnog ispita iz matematike za računarsko odeljenje Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

APR122018
DSD ispiti 2018.

Usmeni deo DSD ispita održan je 10. i 11. aprila u našoj školi. Na ispit je izašlo 17 učenika. Komisiju su činile Ivana Vasilić, profesorka nemačkog jezika u ulozi ispitivača i profesorka nemačkog jezika iz "Prve osnovne škole kralja Petra II" Marina Marjanović kao predsednik koji ima odlučujuću ulogu u ocenjivanju učenika. Zvanični rezultati će biti poznati krajem juna.

Autor: Ivana Vasilić

01. jul. Obaveštenje za učenike I razreda u školskoj 2018/2019.
19. jun. Stranger Sagas
18. jun. English in Action 2018