Bodovanje strucnog usavrsavanja 18/19.godina Udžbenici za školsku 2018/19. Učenici prvog razreda matematički smer za skolsku 18/19 Učenici prvog razreda drustvenog smera za skolsku 18/19.god. Izvestaj o strucnom usavrsavanju - obrazac Lista za pracenje casova nastavnika Konačni rezultati prijemnog ispita iz matematike za odeljenja učenika sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku Rešenja prijemnog ispita iz matematike za računarsko odeljenje Конкурсна документација за екскурзију у школској 2018-19.години. Окружно такмичење из страних језика Prijava za računarsko odeljenje Zašto upisati računarsko odeljenje? Latinski rečnik Besplatna ONLINE pripremna nastava iz matematike i programiranja Raspored zvonjenja Uputstvo za pisanje maturskog rada Šablon za maturski rad Fondacija Života Vranić Javna nabavka kupovina struje Standardi kompetencija SU licni plan SU Prva strana e-izdanja "Gimnazijalca"

MAJ152018
Besmrtni puk

Akcija 'Besmrtni puk' organizovana je treći put zaredom 9. maja u Beogradu uz podršku Ambasade Rusije, Ruskog doma u Beogradu i Grada Beograda. U organizaciji učestvuje više srpskih i ruskih fondacija i medijskih kuća privrženih očuvanju sećanja na sve žrtve ratova protiv agresora. Pokret je nastao u Rusiji 2011. Godine, ali se za samo nekoliko godina proširio na 1200 gradova širom sveta.
Ove godine, trinaest učenika prvog razreda Užičke gimnazije koji uče ruski jezik, zajedno sa profesorkom ruskog jezika i članovima Udruženja sunarodnika u Srbiji 'Jedinstvo', pridružili su se akciji. Nakon svečanog polaganja venaca na platou kod Spomenika Oslobodiocima Beograda, više hiljada ljudi se priključilo povorci. Kolona se kretala do Skupštine Srbije, gde je upriličen koncert u čast Dana pobede nad fašizmom. Posle koncerta, u Domu sindikata je prikazan film 'Sobibor'.

Autor: Branka Vukić

05. septembar. Udžbenici u školskoj 2018/19
30. avgust. Početak nove školske godine
15. jul. Poetry Games
01. jul. Obaveštenje za učenike I razreda u školskoj 2018/2019.
19. jun. Stranger Sagas
18. jun. English in Action 2018